Лiкар.iнфонд

Лiкар.iнфонд

Сутність проекту

АВТОР: Діма Кошляк  
РЕЙТИНГ: 7261

Останнім часом тема допомоги дитячим будинкам, будинкам дитини та іншим сирітським закладам стала дуже популярною. Створюються фонди, виділяється шалена кількість коштів, промислові компанії поспішають відвідати бідних сиріток. Але, зазвичай, такими візитами роблять лише гірше для підростаючого покоління, яке зростає в умовах інтернатної системи.  Мало хто задумується над тим, що майбутнє цих дітей не залежить від незліченної кількості цукерок чи нового телевізора.

Наш проект націлений на надання допомоги, яка принесе свої плоди через багато років, чи у момент випуску дітей у доросле життя. Всі ми знаємо, що вихованці дитячих будинків та інтернатів зростають у замкненій від навколишнього світу системі і інколи мають дуже розмите уявлення про всі процеси, які відбуваються у ньому. В той же час, вихователі та інший персонал дуже часто не мають можливості донести всю інформацію до своїх підопічних. 

Співпрацюючи з адміністрацією інтернатних закладів та за допомогою постійних систематичних поїздок, ми маємо можливість проводити соціальну адаптацію дітей та підлітків, допомагати їм з духовним розвитком та становленням здорової особистості. Все це реалізується через проведення семінарів, тренінгів, додаткових занять та інших заходів, що проходять за межами закладів.

Окрім цього постійно ведеться робота з пропагування здорового способу життя,  впроваджуються новітні освітні та виховні методики, проводиться допомога в навчанні персоналу сучасним методам реабілітації, ведеться просвітницька діяльність серед населення для зміни стереотипів та терпимого ставлення до дітей з особливими потребами, поширюється інформація та надається допомога в реалізації гостьових режимів та патронатства.

Проекту постійно потрібні:

•Волонтери на постійній основі, які матимуть можливість систематично працювати у команді.

•Дитячі психологи, логопеди та спеціалісти з досвідом виховання дітей.

•Добровольці, що готові взяти наставництво над окремою дитиною.


З повагою,
координатор проекту допомоги дитячим будинкам

Дмитро Кошляк,

dd@likarinfund.org.