LIKARINFUND.ORG

☼ Демберецкий Дима [респираторный дистрес синдром, аутистический синдром, задержка психомоторного развития]

Микола_Войтів, 02.08.2010

Дякуючи нашим щедрим спонсорам, Діма Демберецький мав можливість лікуватися у доктора Берсєнєва.

Мама Дмитра Галина розказує:

"Добрий день Миколо. Врешті знайшла час написати вам. Хочу розповісти про результати по дітям. В травні ми були з Дімою в "Інституті проблем болі" д.Берсенєва. Хочу сказати, що півтора тижня до від`їзду Діма був дуже неспокійний-це був високий внутрішньочерепний тиск. Після блокад Берсенєва дитина заспокоїлась і вже до цього часу не було більше загострень. А що до розвитку Діми , то найбільше йому потрібні безкінечні педагогічні заняття. В цьому мені величезну допомогу дає "Контакт", що у Львові. Це реабілітаційний центр для осіб з АУТИЗМОМ. В червні в них був семінар 2 дні, ми-батьки були запрошені. Проводили його спеціалісти по АУТИЗМУ з польської кліники"Синапсис".

Після цього семінару і прочитавши книгу О.Романчука "Розлади спектру аутизму", а також О.Доленко" Аутизм в дошкольном детстве, откровенный разговор", я добре розібралась, що таке аутизм і без сумніву тепер знаю, що у Діми-глибокий аутизм. Я займаюсь з Дімою тими вправами, які розробляє "Контакт". Це "секвенції"(тобто послідовність) – вправи для стимуляціі різних сенсорних відчуттів. І є результати.

Наприклад, раніше Діма постійно валявся на підлозі, це був такий розлад дотику. Зараз цього не стало. Бо в секвенції багато масажів різними предметами, які спрямовані на компенсацію браку таких відчуттів. Минулого разу я писала що Діма почав видавати деякі склади. На жаль це тривало лише тиждень. І взагалі я вже знаю, що до мови Дімі іти ще певно кілька років. Адже її ще треба навчитись розуміти.

Для цього я показую йому різні категорії бітів (великих картинок), потім їх треба буде співставляти з предметами. І тільки коли він почне ці предмети самостійно уявляти-лише тоді почне розуміти мову.

Отже, ми з Дімою здається зрушились з мертвої точки. Ще що вчили нас на семінарі-підхід до лікування мусить бути комплексним.Тобто ,педагогіка-педагогікою, а мозок потрібно підтримувати, якщо є проблеми по неврології.У Діми вони є і, власне, їх вирішує лікування Берсенєва. Нам треба їхати на повторний курс 15 серпня. Якщо можете, будь-ласка допоможіть нам його пройти. Це 1200грн. Дуже вдячна Вам за Вашу працю і співчуття.

Чекатиму на відповідь, з повагою Галина."

Вы можете помочь уже сейчас

Получатель:
Международная благотворительная фундация "Ликар.инфонд"
Код за ЕДРПОУ 36184862
Банковские реквизиты:
Рр 26006208980000
в АТ "УкрСиббанк" МФО 351005
Tелефон для справок: +380 97000 3000