LIKARINFUND.ORG

Изяславская специализированная школа-интернат I-II ступеней для детей с последствиями полиомелита и церебрального паралича (укр.)

, 14.01.2008

Це перша поїздка до школи-інтернату. Загальна розповідь лягла в основу матеріалу про Ізяславську школу-інтернат, а тут я продовжую розповідати детальніше для тих, кого це насправді зацікавило:
Основна проблема, над вирішенням якої працює педколектив: «Формування життєвих компетенцій вихованців школи-інтернату з метою їх подальшої соціальної адаптації». Головна перевага навчально-реабілітаційного закладу полягає в тому, що тут можуть знаходитись діти, які потребують тривалого лікування без відриву від навчання. Він забезпечує в повному обсязі поєднання державних вимог до освіти з реабілітаційною терапією у вихованців, що мають порушення опорно-рухового апарату, дитячі церебральні паралічі, сколіози. Режим роботи школи-інтернату – цілодобовий, спеціальний з системою навчальної, виховної, корекційної та реабілітаційно-лікувальної роботи. Замінено меблі в навчальних кімнатах, придбано холодильне обладнання, електроплити, деяке сучасне медичне та реабілітаційне обладнання. Облаштували спортивний зал. Але спальні кімнати потребують заміни ліжок. Є потреби в стільцях в актовий зал-150 шт, меблі в ігрову кімнату (стелажі для іграшок, шафи, стільчики дитячі, столики, покриття на підлогу в ігрову кімнату), мозаїка для розробки моторики верхніх кінцівок. У школі-інтернаті запроваджуються мультимедійні технології навчання та виховання. З цією метою обладнано 2 комп’ютерні класи, лінгафонний кабінет, кабінет психології та кабінет логопедії. Дітки будуть дуже вдячні за розвиваючі програми для оновлених кабінетів!!! Належна увага приділяється корекційно-відновлювальному та лікувальному процесам. Регулярне обстеження вихованців лікарями-спеціалістами, корекція відхилень їх фізичного здоров’я спрямовані на фізичну реабілітацію, привчають дітей до здорового способу життя. Сеанси масажу, які проводять кваліфіковані масажисти, дають змогу знизити тонус в спастичних м’язах, усунути патологічні установки, покращити трофічні процеси в організмі. Поряд із звичайною школою у школі-інтернаті функціонує допоміжна школа, у якій мають змогу успішно набувати знання діти з змішаними вадами( фізичні та розумові). Навчальні дисципліни у цих класах викладаються за відповідними методиками, що забезпечують засвоєння вихованцями нецензової освіти. До навчального плану допоміжної школи введені: етика, риторика, лозоплетіння, сільськогосподарська праця, ведення домашнього господарства. Вся робота колективу школи-інтернату спрямована на допомогу дітям у подоланні фізичних та розумових вад, виявленні особистого «я» та його гідного застосування.
"Наша школа-інтернат, - каже Юрій Андрійович, директор школи, – це гавань добра, краси, людяності, співробітництва між дітьми з особливими потребами та працівниками школи."
І це дійсно так!!! Там кожна дитина-люблячий член величезної родини. Я сподіваюсь, що МИ з ВАМИ також станемо членами гавані!!! Один мудрець сказав: «У лісі ростуть різні дерева: великі і малі, товсті і тонкі, стрункі і криві. Але приходить майстер і в кожному з них знаходить призначення». Педагоги школи, як той майстер, в кожній дитині бачать особистість і допомагають їй знайти своє місце на Землі. Хто хоче приєднатись до поїздки, пишіть або дзвоніть...

Вы можете помочь уже сейчас

Получатель:
Международная благотворительная фундация "Ликар.инфонд"
Код за ЕДРПОУ 36184862
Банковские реквизиты:
Рр 26006208980000
в АТ "УкрСиббанк" МФО 351005
Tелефон для справок: +380 97000 3000