LIKARINFUND.ORG

2012. Чернигівська обл. Прилуцький дитячий будинок

Дмитро_Кошляк, 08.02.2011

Закінчились Різдвяні та новорічні канікули. Час, коли до таких закладів прикуто максимум уваги. Черги гостей, що хочуть вручити подарунок власноруч кожній дитині, щоденні виступи вихованців, їх втома, втома вихователів. Але це все позаду і дитячий будинок почав жити своїм звичайним життям.

Всередині нас зустрічає вже доволі знайомий запах дитячого будинку. Важко пояснити, який він, але більше ніде я його не зустрічав. Так пахнуть, напевне, лише дитячі будинки. У закладі нас чекали гарні новини.

Від вихователів ми дізнались, що мрії деяких діток здійснились і у них з’явились мами і тата. Справжні родини. Де їх будуть любити. Де їх навчать любити. Цих дітей вже не чекає невідомість. Невідомість інтернатних закладів. Невідомість подальшого життя. Незважаючи на це, загальна кількість вихованців збільшилась. Тепер їх 57. І в нашій групі нас зустріли незнайомі нам до цього діти.

Ми вперше провели групове заняття з англійської мови. Хоча "заняття" це голосно сказано:), але для першого разу, думаю, було непогано. З групою працювати важче, аніж індивідуально з декількома дітьми.

Єдина проблема – нам не вистачає людей. Людей, які систематично разом з нами будуть відвідувати цей заклад. Наразі ми фізично не в змозі потягнути багато проектів.

Одній з груп було подаровано портативний фліп-чарт (магнітну дошку). Девайс виявився на стільки корисний, що інші групи теж проявили бажання його мати. Буду сподіватись, що ми реалізуємо ваші бажання ;)

Вы можете помочь уже сейчас

Получатель:
Международная благотворительная фундация "Ликар.инфонд"
Код за ЕДРПОУ 36184862
Банковские реквизиты:
Рр 26006208980000
в АТ "УкрСиббанк" МФО 351005
Tелефон для справок: +380 97000 3000