LIKARINFUND.ORG

☼ Лущенко Марія [ураження ЦНС, спастичний тетрапарез]

adminsite, 08.03.2011

Пише мама Маріанни:

"Шановні небайдужі до нас люди!

Наша родина і Машенька дякує Вам за підтримку, за те, що подарували нам мрію, за те, що завдяки Вам у нас з’явилась надія і віра у дива!!! Завдяки Вам, відбулась поїздка на курси Домана. Щиро Вам дякуємо!

31 січня почались довгоочікувані курси для батьків у яких діти мають пошкодження мозку, епілепсії, синдром Дауна і т.і. Для батьків, на чиїх дітях  поставила хрест традиційна медицина, для батьків, які втратили надію і втомились лікувати своїх дітей і не отримувати результатів, але щиро вірять у своїх дітей і безмежні можливості людського організму до відновлення і здібності мозку рости.

Тому як основна концепція і фундамент реабілітації і методики Гленна Домана заключається в тому, що мозок здатен рости тільки у тому випадку, якщо його використовувати.

Курси проходили з 31 січня по 4 лютого. Щоденно по 10 годин лекцій на різноманітні тематики.

Кожен день семінару був дуже важливий і неначе відкривав очі з розумінням того, що відбувається з твоєю дитиною. Прослухав лекції, я нарешті, вперше в житті, зрозуміла, що моя дитина має величезний потенціал і можливості. Я зрозуміла, як допомогти своїй донечці.

Нам, батькам пояснили та навчили як в домашніх умовах розробити найбільш оптимальну програму розвитку дитини. Вимагається щоденна повна зайнятість, тобто кожен з батьків кожну хвилини приділяють дитині і різноманітними вправами допомагають мозку рости і розвиватись.

Це колосальна праця практично 24 години на добу займатись дитиною та його реабілітацією, але саме тому, завдяки наполегливості, тривалості, інтенсивності та частоті ця методика є успішною і результативною.
Саме тому сліпі діти починаються бачити, глухі чути, паралізовані рухатись – це не дива, це щоденна батьківська праця та їх безкрайня любов і віра в своїх дітей.

Наша програма, розроблена спеціально для Маші, складається з розвитку всіх областей і функцій мозку:

Зараз ми активно займаємось по цій програмі і 21 квітня 2011року необхідно буде вислати в Інститут перший наш звіт про пророблену роботу за ці місяці, про успіхи.

Звіт – це наш намір працювати серйозно, це перший крок до співпраці між нами, це, можна сказати, погодження з тим, що, прослухавши лекції, ми готові плідно працювати для досягнення оптимального результату.

Вартість таких послуг складає 370 доларів, тобто під цим розуміється те, що Інститути розглянуть наш звіт та дадуть кваліфіковану консультацію. Після першого звіту, штат Інститутів, побачивши наші наміри продовжувати працювати далі, повинні запросити нас на аспірант-програму.

Тоді необхідно буде везти Машу в Інститут людського потенціалу для більш детальної діагностики і корегування програми. Ця поїздка матиме серйозне значення, а саме те, що ми, наша родина і Маша, взяті в аспірант-програму і ми будемо постійно знаходитись під пильною увагою Інститутів і цілим штатом спеціалістів, які постійно будуть спостерігати за нашим розвитком, успіхами, корегувати програму, харчування і інші аспекти нашого життя. З попередніх даних вартість поїздки складе близько 80тис. гривень.

Це наша ціль та мрія!!! Тому як найгірший і найтяжчий день в програмі, це, безсумнівно, найкращий день, аніж день без програми!!! Так як всі наші сили, можливості і час присвячені любимій дитині, її розвитку і одній цілі, щоб вона була здоровою і повноцінною, з щасливим дитинством і майбутнім."

Вы можете помочь уже сейчас

Получатель:
Международная благотворительная фундация "Ликар.инфонд"
Код за ЕДРПОУ 36184862
Банковские реквизиты:
Рр 26006208980000
в АТ "УкрСиббанк" МФО 351005
Tелефон для справок: +380 97000 3000