LIKARINFUND.ORG

☼ Демберецкий Дима [респираторный дистрес синдром, аутистический синдром, задержка психомоторного развития]

adminsite, 19.03.2011

Пишет мама Димы, Галина Демберецкая:

« В вересні, з вашою допомогою, ми були в “Інституті проблем болі” в Берсеньєва (Київ). Діма знову витримав тільки чотири блокади (замість 5). Можливо тому, що ми далеко добирались (1 год. Туди і 1 год. Назад) тролейбусом. Це дуже вимучувало дитину.

І знову нова квартира, нова обстановка. Для дитини з аутизмом це завжди стрес. Там діти краще функціонують, коли у них знайомий простір і той самий розпорядок дня.  Я помітила, що за осінь і пів-зими вдома Діма вже зрозумів свій розпорядок дня і , наприклад, вже сам ішов до дверей, коли гуляти і т. ін. І почав говорити “Ма, няй, да”.

А от з лютого переїхали у Львів, і зразу ці склади зникли. Але основне! В грудні врешті підійшла наша черга для безкоштовної реабілітації в “Джерелі”, що у Львові на Сихові. Тому грудень і січень ми їздили на їхні обстеження і врешті на лютий нам склали план послуг.

Тому ми зняли на Сихові квартиру ( за 1300 грн. + 350 комунальні). І паралельно з кінця лютого, почали індивідуальні заняття в “Контакті” ( центрі реабілітації осіб з аутизмом). 3 березня планується по 2 індивідуальні заняття з Дімою в тиждень і 1-е групове в тиждень. Хочу сказати, що я найбільш задоволена і покладаю надії на ці заняття в “Контакті”.

Іхні психологи вчились в Польщі в фундації  “Sinapsis”, яка займається дітьми з розладами спектру аутизму. На групових заняттях використовують методику Вероніки Шерборн. На цих заняттях 3-4-х дітей зсвоїми батьками. Головна ідея методу – використання руху як знаряддя, для підтримки психо-моторного розвитку.

Метод має спричиняти формування “образу” самого себе і суспільних контактів. А на індивідуальних заняттях – підхід індивідуальний.   Але! Заняття ці коштують : індивідуальні – 60 грн., а групові – 50 грн.Це в місяць – 680 грн.

Тому знову прошу ваш фонд допомогти!

Квартирка у Львові, заняття, оплата домашньої програми, медикаментозне лікування дітей, тест-полоски для Софійки – це для нас нереально.  Тест-полоски для дочки в лікарні 2010 року не видали жодної пачки. Знову треба 2000 грн., щоб купити “по оптовій ціні” на півроку. “Біосес” для Софійки 92 грн. в місяц..

Ще Дімі перевірили знову серце. Вада, нажаль, не зменшилась, а збільшилась. Я думала уникнемо операції, але не вийде. Не терміново, але максимально – до 6-7 років.

Кажуть, чим менша дитина, тим легша для неї операція. Тим більше, поки що можна оперувати не розрізом, а через зонд ( вводять в вену парасольку, яка на місці дірки розкривається). Але поки що я хочу використати можливість пожити у Львові, поки Софійка ще не в школі. Тут “Джерело “ і “Контакт” працюють до кінця липня. 

З вересня я вже нікуди не зрушусь, бо дочці треба буде їсти на перерві і робити уколи, а ніякій медсестрі цього не довірити (треба вирахувати і кількість спожитих вуглеводів і її активність і море інших нюансів).

Я чому не приїхала раніше у Львів, бо сама не знала, що “Контакт” проводив заняття. Нам тільки тиждень назад запропонували, бо там всього 2 спеціаліста, а дітей повно. Ще в “Джерелі” нам розписали безкоштовні заняття на березень і квітень по 2 рази в тиждень, правда, в березні – більшість – “сімейний супровід” – це фактично для Софійки, бо їхні психологи помітили, що в неї пішли поведінкові розлади від того, що мама безкінечно в роз’їздах , більшість уваги – на її хворого братика. А саму її ми колемо 4 рази в день і все одно є декомпенсація і безкінечні істерики з приводу того, що вона хоче і що їй не можна…

І ще за Діму. Його пізнавальний розвиток, як ви бачили з документа з “Джерела”, приблизно 7 місяців. Секвенції, які дають в “Контакті” робити вдома допомагають в плані різних відчуттів. Діма вже полюбив обійми і вже не тулиться ротиком і носиком до підлоги і всіх предметів. Але не більше. Тому я дуже чіпляюсь за цю можливість пожити у Львові, щоб ходити на заняття в “Контакт” і “Джерело”.

Повторююсь, що більше в нас такої можливості не буде, бо Софійці в вересні в школу ( їй вже 7 років). Отже просимо допомогти нам на ці заняття на цих 5 місяців (березень-липень), бо ми не потягнемо платити за квартиру у Львові, заняття, тест-полоски і ліки для дітей.

Ось сьогодні нас попросили заплатити вже за березень 1300 грн. за квартиру, ми заплатили і лишились з  200 грн. на руках. 

З повагою і вдячністю, Галя.»

Очень просим о помощи!!!

По вопросам помощи Диме просьба обращаться к волонтеру сайта : Николай Войтов,
тел 067 664 17 53,
mykola.ngm@gmail.com

 

Вы можете помочь уже сейчас

Получатель:
Международная благотворительная фундация "Ликар.инфонд"
Код за ЕДРПОУ 36184862
Банковские реквизиты:
Рр 26006208980000
в АТ "УкрСиббанк" МФО 351005
Tелефон для справок: +380 97000 3000