LIKARINFUND.ORG

2012. Чернигівська обл. Прилуцький дитячий будинок

Дмитро_Кошляк, 29.05.2011

Цими днями до закладу з неофіційним візитом завітала компанія HiPP, що спеціалізується на виготовленні органічного дитячого харчування.

Співробітники компанії підготували два чудових майстер-класи по бісероплетінню та виготовленню оригамі. Закладу було подаровано розвиваючі матеріали, підручники, набори для творчості та багато чого іншого. Дорослі і діти чудово і з користю провели час разом.

Вже під вечір значна територія закладу була покрита дитячими малюнками, намальованими кольоровою крейдою. Під ногами дорослих почали з’являтись павучки, зайчики, сонечка… Дитячій фантазії не було меж.

Одна з груп займалась благоустроєм території, прилеглої до дитячого будинку. Спостерігаючи за цим процесом, я дивувався, як такі маленькі діти так вміло можуть справлятись з поставленими завданнями. І, найголовніше, їм це подобалось! Відірвати від цієї справи їх було просто нереально.

Час, як завжди, пролетів швидко і два автомобільчика повільно вирушили додому, лишивши позаду усміхнену малечу, що дивилась у слід. А гостей чекала довга дорога до Києва…

Також, ористуючись можливістю, від себе та імені адміністрації дитячого будинку хочу запросити всіх бажаючих на святкування Міжнародного дня захисту дітей та Дня Святої Трійці.

Святкові концерти почнуться о 10 ранку 1 та 10 червня відповідно.

До наступних зустрічей ;)

Вы можете помочь уже сейчас

Получатель:
Международная благотворительная фундация "Ликар.инфонд"
Код за ЕДРПОУ 36184862
Банковские реквизиты:
Рр 26006208980000
в АТ "УкрСиббанк" МФО 351005
Tелефон для справок: +380 97000 3000