LIKARINFUND.ORG

2012. Чернигівська обл. Прилуцький дитячий будинок

Дмитро_Кошляк, 18.09.2011

Завдяки старанням та допомозі директора закладу змогли організувати екскурсії всіх дітей дитячого будинку по місту Прилуки та його околицям.

«Родзинкою» цих поїздок стала прогулянка «особливих» дітей, яких завжди оминають схожі заходи. І як раз ці діти раділи найбільше. Раділи якось занадто по-дитячому напевне. Хоча важко це передати словами.

Навіть звичайні перехожі відчували цей сплеск емоцій. Я вкотре сам зрозумів, що ці діти дійсно «особливі». В цю особливість я не вкладаю купу медичних термінів і діагнозів на яких я не розуміюсь. Ці діти не можуть сказати словами те, що вони відчувають, але вони говорять більше. Говорять рухами, говорять очами… І ці очі забути неможливо.

Не може не радувати те, що останнім часом директор дитячого будинку приділяє неймовірно багато часу питанням соціальної адаптації своїх вихованців. Купа нових планів та проектів.

Небагато зустрінеш інтернатних закладів на теренах України, де цьому виділяється стільки часу. А така адаптація набагато важливіша за десятки занять з картинками, де на пальцях в теорії розжовується життя за парканом.

У закладі з’явилось багатенько нових діток. Деяким з них знадобиться допомога. Ваша допомога. Деталі будуть у наступних повідомленнях.

З повагою,
волонтер МБФ "Лікар.інфонд"
Кошляк Дмитро

Вы можете помочь уже сейчас

Получатель:
Международная благотворительная фундация "Ликар.инфонд"
Код за ЕДРПОУ 36184862
Банковские реквизиты:
Рр 26006208980000
в АТ "УкрСиббанк" МФО 351005
Tелефон для справок: +380 97000 3000