LIKARINFUND.ORG

2012. Чернигівська обл. Прилуцький дитячий будинок

Дмитро_Кошляк, 21.11.2011

Виражаю подяку компанії "Євролаб" за чудову підтримку і передані медикаменти для закладу. Завдяки цим лікам, дитячий будинок тепер буде забезпечений необхідним на зимовий період. К

оляска, яку передали нашому волонтеру Тані Пугачовій, теж стала в нагоді. В закладі з'явились діти молодші за 2 роки. Також хочу подякувати всім, хто допомагав підтримувати маленького Колю, що знаходився на лікуванні дитячій клінічній лікарні №1. Лікування продовжиться після 10 грудня, тому допомога знадобиться і надалі.

Цими  вихідними старша група потрапила до цирку-шапіто. Деякі з дітей відвідали цирк вперше, вперше бачили артистів і тварин, тому під час всього виступу постійно треба було пояснювати, що відбувається довкола).

Єдиним неприємним спогадом була поведінка директора цирку, який дуже довго розмінювався відносно дозволу на прохід супроводжуючих. Довелось купити додаткові квитки. Це при тому, що частина залу була порожня. Люди, давайте будемо хоча б трішки добрішими і інколи проявляти любов до ближніх, особливо менш захищених. І потрібно завжди пам'ятати про бумеранг наших вчинків, який, повертаючись, б'є із сильнішою силою.

Вихованці закладу вже почали активну підготовку до новорічних свят. Нас чекатиме абсолютно нова і набагато цікавіша програма. Тому всіх запрошую.

З повагою,
Кошляк Дмитро 

Вы можете помочь уже сейчас

Получатель:
Международная благотворительная фундация "Ликар.инфонд"
Код за ЕДРПОУ 36184862
Банковские реквизиты:
Рр 26006208980000
в АТ "УкрСиббанк" МФО 351005
Tелефон для справок: +380 97000 3000