LIKARINFUND.ORG

2012. Чернигівська обл. Прилуцький дитячий будинок

Дмитро_Кошляк, 22.12.2011

Заклад планували відвідати наші нові друзі - молодіжна організація "Вулик ідей" разом з ляльковим театром. Але, нажаль, це не вдалось зробити, оскільки в дитячому будинку оголосили карантин. Тому "Вулик" поїхав до іншого підопічного закладу в м.Боярку, де і влаштували для малечі фантастичне свято.

Є також і гарні новини. Стартував новий пілотний проект наставництва над дітьми-сиротами через листування. Почали ми зі старшої групи. У кожної дитини з'явився дорослий друг, який цікавиться проблемами та переживаннями, радостями та досягненнями. Основна ідея - щоб цей дорослий друг-наставник супроводжував дитини протягом всього шляху. Ну, як мінімум, хоча б до перших років дорослого життя. Більш детально про проект можна дізнатись тут.

Також хочу повідомити, що нещодавно в Києві було прооперовано одного з вихованців дитячого будинку. Тому хочу подякувати тим, хто приймав участь у зборі коштів саме для цього.

Повторна операція буде проходити на початку наступного року. Операція буде складна і коштуватиме набагато дорожче попередньої, тому все ще актуальна фінансова підтримка. За деталями может звертатись за контактами, які розміщені нижче.

Загалом у малечі все добре. Додалось декілька молодших діток і постала потреба в памперсах розміру 4

На днях відбулося свято на честь Святителя Миколая. Було багато гостей та спонсорів. А ще більше було солодких подарунків. Ну, тут вже просто без коментарів :) Я все ще продовжую вірити, що благодійники почнуть вмикати свій мозок і підходити до цієї справи більш розумно.

З повагою,
Дмитро Кошляк 

dd@likarinfund.org

skype:d.koshlyak

+38 063 2439545 

Вы можете помочь уже сейчас

Получатель:
Международная благотворительная фундация "Ликар.инфонд"
Код за ЕДРПОУ 36184862
Банковские реквизиты:
Рр 26006208980000
в АТ "УкрСиббанк" МФО 351005
Tелефон для справок: +380 97000 3000