LIKARINFUND.ORG

2012. Чернигівська обл. Прилуцький дитячий будинок

Дмитро_Кошляк, 04.01.2012

Цей Новий Рік зустрічав чисто по-волонтерськи, поруч зі своїми підопічними в Прилуках. Шум та передноворічна метушня великого міста вимусили ввечері, 31 грудня, завести двигун власного авто та поїхати туди, де у небі видно зорі, де під вікнами не вибухають тисячі феєрверків, випускаючи у небо мільйони гривень, де на тебе постійно чекають…

Дитячі будинки вже сплять спокійним сном, втомлені від шалених черг депутатів, спонсорів, меценатів, телебачення та інших тимчасово зацікавлених осіб. Про це «паломництво» лише нагадують шалена кількість солодощів та ще не розпакованих інших подарунків. Дитячі будинки і їх проблеми знову забуті. Наступного разу їх обов’язково згадають через півроку в День захисту дітей… В інші дні цих самих дітей захищати просто нема кому.  Нажаль.

Звісно без різдвяних презентів закладу теж не обійшлось. ТОВ «РосБай», замість купи шоколадних подарунків, передали дітлахам прописи, кімнатне взуття та якісні вітаміни для весінньої вітамінізації. ТОВ «ХіПП Україна» як завжди порадували малечу органічним дитячим харчуванням. Також велика подяка дівчині Марині за подаровані розвиваючі матеріали. Все це принесе безпосередню користь вихованцям закладу.

Декого з дітей батьки чи рідні на новорічні свята забирали додому. Тобто рік вони зустріли в родині, з близькими. Але після повернення до закладу я від жодного не почув яких-небудь позитивних та емоційних розповідей. Чомусь ніхто не хотів розповідати про те, що було вдома…

Також був свідком підготовки дітлахів до одного з найбільших Православних свят – Різдва Христового. Діти вчили колядки та різдвяні віршики, розучували святкові танці та сценки. Свято буде внутрішнє та проходитиме у спокійній атмосфері.

Хочу подякувати всім благодійникам, які допомагали та підтримували нас у минулому році. Сподіваюсь, що 2012 принесе всім нам багато позитивних результатів у наших починаннях та здійснить всі наші добрі мрії та бажання.

З повагою,
Дмитро Кошляк 

Вы можете помочь уже сейчас

Получатель:
Международная благотворительная фундация "Ликар.инфонд"
Код за ЕДРПОУ 36184862
Банковские реквизиты:
Рр 26006208980000
в АТ "УкрСиббанк" МФО 351005
Tелефон для справок: +380 97000 3000