LIKARINFUND.ORG

2012. Чернигівська обл. Прилуцький дитячий будинок

Дмитро_Кошляк, 31.01.2012

Минулими вихідними нам все ж таки вдалось доїхати до нашого закладу, не дивлячись на складні погодні умови та вкриті льодом  дороги, які були більше схожі на ковзанку.

Цього разу було трішечки сумно, оскільки мене не зустрічали мої підопічні. Але, з іншої сторони, не міг не радіти, оскільки вони повернулись в свою рідну біологічну родину. Сподіваюсь, що там їм буде краще аніж в дитячому будинку.

Продовжуємо листуватись з однією групою. Діти з нетерпінням чекали листів від своїх нових друзів. Але ще більш захоплено писали їм відповідь. Звісно, не всі ще зрозуміли серйозність цього листування. Не всі ще розуміють, що за листами стоять дорослі люди, які хочуть стати помічниками у житті цих дітей. Але вже у багатьох це листування перетворилось у справжню дружбу, нехай і віртуальну. Поки що.

Нажаль, часу у нас було небагато. Вимушені були повертатись рано до Києва, оскільки погодні умови могли внести свої корективи у нашу поїздку. Дякуючи Богу, повернулись до Києва цілі і з гарним настроєм  :)

За рахунок коштів, що були зібрані на рахунках WebMoney, було придбано вітаміни, яких не вистачало для всіх дітей для планової вітамінізації. Завдяки Марині в дитячий будинок передані якісні новенькі дитячі колготки. Низькій їй уклін за це.  

До наступної поїздки, до наступних зустрічей!

З повагою, Дмитро Кошляк 

Вы можете помочь уже сейчас

Получатель:
Международная благотворительная фундация "Ликар.инфонд"
Код за ЕДРПОУ 36184862
Банковские реквизиты:
Рр 26006208980000
в АТ "УкрСиббанк" МФО 351005
Tелефон для справок: +380 97000 3000