LIKARINFUND.ORG

2012. Чернигівська обл. Прилуцький дитячий будинок

Дмитро_Кошляк, 27.02.2012

Стихійне лихо у Прилуках у вигляді калюж-озер, глибиною в 1м, купи непролазного мокрого снігу, в якому без проблем застрягали вантажівки, та двічі зламане та залите водою авто, не змогли зупинити нас і два дні провести у дитячому будинку:)

Малеча в чудовій формі і, не дивлячись на сиру погоду, ізолятор пустує. На тижні вся дітвора разом з вихователями та місцевим священником о.Сергієм відсвяткували Масляну разом з млинцями, піснями та казкою, завдяки якій вдалось донести сутність самого свята.

Багато часу провели з особливими дітками. Все більше і більше я починаю розуміти цю саму особливість. Не особливість, визвану фізичними вадами, звісно. Особливість спілкування і розуміння внутрішнього світу, розуміння їхнього світосприйняття. Наівного та чистого. Коли лише один погляд розповідає те, про що не можна сказати 10 реченнями...

Підопічній групі привезли листи від шефів. Всі чекали на ці листи з нетерпінням. І не було жодної дитини, яка б не хотіла дати відповідь і щось за себе розповісти. Лід почав рухатись. За малюванням та підготовкою відповідей вдалось обсудити питання дружби, що це таке і як її бачать діти, образ справжнього друга і чи повинні ми шукати користь у дружбі.

Привезли фруктів та необхідних речей. Тому ще раз хочу подякувати всім, хто нам допомагає. Мета наших візитів не носить матеріального характеру, але дуже часто виникає багато термінових питань та проблем, які треба вирішувати. Наприклад, закупка меликаментів, підгузок тощо...

До нових зустрічей ;) Наступна поїздка 17 березня.

З повагою, Дмитро Кошляк. 

Вы можете помочь уже сейчас

Получатель:
Международная благотворительная фундация "Ликар.инфонд"
Код за ЕДРПОУ 36184862
Банковские реквизиты:
Рр 26006208980000
в АТ "УкрСиббанк" МФО 351005
Tелефон для справок: +380 97000 3000