LIKARINFUND.ORG

Старовойтенко Андрей [ДЦП, спастический тетрапарез и др.]

starovoietenko, 25.12.2014

ЗДРАВСТВУЙТЕ, НАШИ ДОРОГИЕ ПОМОЩНИКИ-ВОЛШЕБНИКИ! ПОЗДРАВЛЯЕМ ВАС С НАСТУПАЮЩИМ НОВЫМ ГОДОМ!!!!

Спешим передать ВАМ свои новости за этот год.

Позвольте поблагодарить от всей души ваш коллектив, за то, что есть такие добрые люди как ВЫ .Спасибо за внимание, которое оказываете. Низкий Вам поклон за чуткость, сопереживание и искреннее желание поддержать тех, кто в этом нуждается.

Мы совсем недавно cделали третью операцию по методу Ульзибата. Результаты неплохие: намного убралась спастика в ручках и ножках. Только недавно сняли гипсы. Сейчас будем нанимать масажиста на дом чтобы розрабатывать ножки после гипса.

Сейчас уже всем рассказывает, что ему уже ничего не болит, что он очень хочет поехать на реабилитацию в Трускавец и на дельфины. Не может дождаться, когда он уже обнимет Шкипера, Дори, Боцмана и Колю и поцелует и увидит котика маленького.

А еще говорит, что когда он поедет на реабилитацию, он будет крутить педали на велосипеде, будет розрабатывать ножки, будет заниматся лфк,массажом, на компьютере-платформе, чтобы самостоятельно пойти. И когда у мамы будет денежка, мама купит ему тоже велосипед.

Но, к сожалению, это только его мечты, мама сейчас в таких долгах, что не знает, как выкарапкаться с них, но очень хочу повезти и осуществить его мечту. Прошу у добрых людей и Бога помощи, чтобы помогли нам с лечением.

Нам доктор-ортопед виписал стоять в специальной ортопедической обуве и в вертикализаторе-параподиуме, но к сожалению, мама не может купить ему такие вещи. Нам снова нужно покупать специализируваную коляску, мы уже подросли и нужно как всегда немного больше. Теперь помаленьку собираем денежку.
 
Вот такое письмо мы написали Деду Морозу:

 ________ Лист Дідусю Морозу_______

«Доброго дня, Дідусю Морозе та Снігуронько!»

Вітаю Вас з Новим Роком,Різдвом Хрестовим! Бажаю Вам всього найкращого! Кріпкого здоров’я ,удачі.

Дідусю Морозе, мене звати Андрійко, я хворий на ДЦП, самостійно не ходжу але дуже мрію. Нещодавно мене мама з татом возили на операцію я нічого не боявся навіть не плакав після операцію проснувся, а мені давав лікар уколи, а я лише трішки-трішки боявся їх, був в гіпсах було дуже боляче.

Зараз пью ліки, вони дуже гіркі але все одно я пью. Я дуже люблю лікуватися мені дуже подобаеться. Я навчаюся читати до мене вчителька приходить додому. Моя завітна мрія піти своїми ніжками та пограти в футбол з своїми друзями. Листа ВАМ  допомогає писати мені мама тому що мені самому тяжко.

Я дуже люблю Новий рік, новорічну ялинку, мама вже поставила ялинку я допомогав її прикрашати, подавав мамі іграшки та дождик. Ялинка в мене така велика привелика дуже красива. Прийдете до мене я ВАМ розповім віршика та покажу свою ялиночку. Я дуже хочу, щоб Ви прийшли до мене та принесли мені під ялиночку подарунок.

Я дуже мрію про конструктор великий, магнитовий, музичну дуже велику машинку на пульті управління я буду їздити нею і розробляти свої ручки ,моя завітна мрія планшет  але такі дорогі подарунки ти не приносиш я знаю.

Та ще в мене є велика мрія отримати квиток до дельфінів в Київ на дельфінотерапію! Погладити дельфінів позайматися з ними! Коли я з мамою і татом був в дельфінарії, я бачив виставу дельфінів та котиків, також плавав-займався на дельфінах лікував свої ніжки щоб ходити. Дуже прошу маму щоб вона скоріше зібрала кошти поїхати на лікування до Трускавцю. Я там займаюся роблю різні вправи,навіть на комп’ютері займаюся.

Ще дуже прошу Тебе дідусю передай буд ласка добрій феї та чарівнику що мені потрібна дитяча спеціалізована коляска, бо моя для мене вже маленька, а мамі так тяжко возити мене бо вона для мене вже тісна.

Дідусю, я дуже прошу прийдіть до мене з Снігуронькою і принесіть мені якийсь хотя маленький подаруночок, який Ви подаруєте, я буду радий дуже-дуже всім вашим подарункам принесіть мені солодощів. Дідусь Мороз, ти для мене  залишився самим добрим чарівником!!!

Я обіцяю бути чемним і слухняним, добре навчатися, пити ліки, лікуватися щоб скоріше піти ніжками. З нетерпінням буду чекати тебе на Новий рік під ялиночку! Я дуже хочу Світу над головою! Щоб діти не хворіли! Краси у вчинках! Чистоти в думках! Доброти і любові в серцях!

З Новим роком, дорогий Дідусь Мороз та снігуронько!

Андрійко Старовойтенко 13років.


Вы можете помочь уже сейчас

Получатель:
Международная благотворительная фундация "Ликар.инфонд"
Код за ЕДРПОУ 36184862
Банковские реквизиты:
Рр 26006208980000
в АТ "УкрСиббанк" МФО 351005
Tелефон для справок: +380 97000 3000