Лiкар.iнфонд

Лiкар.iнфонд
Home / Акции / Архив акций / 2011.04. Благодійний марафон в підтримку дітей з вадами руху

2011.04. Благодійний марафон в підтримку дітей з вадами руху

 
РЕЙТИНГ: 7084

LIKAR.INFUND Akciya Zyty-oznachae ruhatis
З чого складається наше життя? Що ми робимо кожного дня? Що ми згадуємо вечорами, про що мріємо?

Впевнена, все це пов’язано з рухами. Для більшості – це пригоди, мандри, зустрічі. Це – життя. І важко уявити повноцінне життя без можливості рухатись вільно і необмежено. Наше життя сповнено рухів. Ми ходимо, бігаємо, стрибаємо, плаваємо, танцюємо. Ми живемо, мріємо і рідко задумуємось про тих, хто в рухах обмежений.LIKAR.INFUND Akciya Zyty-oznachae ruhatis
    
17 квітня в Лондоні проходитиме 31-й найбільший в світі благодійний марафон, в якому в підтримку дітей з вадами руху прийматиме участь наша волонтер доброї волі Євгенія Клочко!

Вона наполегливо тренується вже багато часу, щоб подолати марафонську відстань в 42 кілометри! Євгенії 27 років, вона – журналіст.

Про Женю та її вибір, її виклик

"19 січня  2011 року я святкувала два роки як здійснилася  моя мрія.  10 років тому я бігла перший у житті, і поки що  єдиний напів-марафон, задля того, щоб заробити гроші собі на навчання в університеті.  
 
Це була благодійна акція запропонована нині моєю подругою Лорою Вандерберг (Laura Vanderberg), а тоді вчителькою з США, яка викладала у мене англійську, американські літератури та країнознавство, як волонтер Корпусу Миру.
 
Вона запропонувала пробігти напівмарафон (21 км) по тому, як довідалася, що у моєї сім"ї немає грошей аби сплатити моє навчання в університеті, єдиний шанс навчатись - це потрапити на бюджет, що без зв’язків вкрай важко, майже неможливо.

Лора пояснила, що вона підготує графік тренувань, буде тренуватися  зі мною, а 24 серпня у Києві на Майдані Незалежності ми будемо разом бігти цей напівмарафон, який називається Кубком Незалежності.

Водночас, її батьки організують PR-кампанію у штатах, де бажаючі допомогти мені жертвуватимуть гроші,  на які я потім зможу навчатися у столиці на журналіста.
 
Ми тренувалися кілька місяців і в назначений день пробігли разом всю дистанцію. Я вступила до університету. З першого курсу мріяла про роботу на Бі-Бі-Сі. У мене вже було 5 років досвіду роботи  на телебаченні, коли я надіслала своє резюме до компанії своєї мрії. Я успішно пройшла конкурс і тепер, вже понад два роки працюю і насолоджуюся тим про що мріяла.

І я зрозуміла, що вже готова віддячити долі – я хочу зробити добру справу для когось.

LIKAR.INFUND Akciya Zyty-oznachae ruhatis


Цього року 17 квітня проходитиме найвідоміший в світі благодійний Лондонський марафон. Я хочу не просто пробігти всю дистанцію! Я хочу змінити чиюсь долю, подарувати шанс на краще майбутнє, як це колись сталось зі мною!

Свій марафон я присвячує тим, хто не має свободи рухів, тим дітям, які через хворобу не знають цієї радості, тим, хто має отримати шанс жити повноцінним життям, сповненим вільних рухів!

Жити – означає рухатись! Так, це мій слоган! Ти живеш, коли ти мандруєш, ходиш, бігаєш! Ти живеш, коли ти не байдужий! Ти живеш, коли ти дбаєш не лише за себе! Якщо ти прагнеш кращого для себе і свого оточення, ти маєш зробити щось корисне! Ти маєш рухатись вперед!

Отже, мій виклик – марафон 42 кілометри! Я наполегливо тренуюсь щодня по чотири години, я докладаю неймовірних фізичних і моральних зусиль, щоб подолати всю дистанцію. Я не професійна спортсменка, але я мрію, про те, що я зможу!

І я вірю в те, що зворухнуться людські серця і небайдужі люди підтримають моє прагнення – дарувати свободу рухів дітям, які хворіють!

Підтримайте мене!

В традиціях Лондонського марафону підтримувати того, за кого ти вболіваєш, чию ідею і мрію поділяєш, внесками на рахунок! Вартість курсу реабілітації однієї дитини – біля 5000 гривень! Зібрані кошти будуть витрачені на лікування дітей з ДЦП і я так хочу після свого повернення в Київ побачити хоча б з десяток щасливих родин, яким ми разом сплатимо за лікування!LIKAR.INFUND Akciya Zyty-oznachae ruhatis

Свій марафон я присвячую дитячій мрії – вільно рухатись!

Мені потрібні однодумці!
 
Євгенія Клочко"

Пам’ятаєте, як радісно, коли дитина робить перший крок? Це свято! Не важко уявити, як страждає серце тих батьків, що борються за кожний рух своєї дитини через хворобу, яку ще деякий час вважали вироком назавжди.

Наша благодійна фундація «Лікар.інфонд» вже декілька років поспіль допомагає дітям з ДЦП і іншими видами вадів руху.  Тим, хто не може рухатись вільно через хворобу. І ми маємо щастя спостерігати, як ці діти, батьків багатьох з яких вмовляли залишити малечу в спеціалізованому будинку, потроху вчаться тримати голову, стояти на колінцях, повзати, самостійно тримати ложку, їсти й нарешті ходити. Це – щастя. Це - можливо! За однієї умови – це має стати завданням суспільства, держави, кожного з нас, адже наодинці цю хворобу не здолати.

В Україні за рухи борються більше 25 000 дітей. Багато з цих дітей були народжені від здорової вагітності і це означає, що будь-яка дитина має ризик отримати порушення функції руху за різних причин. Ця біда може торкнутись кожного. І ми маємо всі долучатись до допомоги таким діткам.

ДЦП – це діагноз нашому суспільству. Діагноз нашій державі, яка навіть не має ефективної програми з забезпечення лікування цим дітям. Батьки роками стоять в черзі на інвалідний возик, стінку, вертикалізатор. Це захворювання є складним випробуванням для родини, суспільства, для кожного з нас…адже згадайте, як часто ви відвертались, коли бачили жінку з хвоою дитиною на візочку…

Щодня така дитинка робить колосальну роботу, щоб стати повноцінною та щасливою.

Кожен день для неї - це регулярні систематичні масажі, фізичні вправи і віра в те, що колись вона зможе нормально ходити, бігати і гратися зі звичайними дітьми.

Рання реабілітація до трьох років дає неймовірні результати. Реабілітація повинна проводитись багаторазово із застосуванням спеціальних тренажерів та за допомогою висококваліфікованих лікарів.

Ці заходи потребують значних коштів. Для того, щоб мати шанс підвести дитину на ноги і подарувати дитині шанс на повноцінне самостійне життя, родина має витрачати протягом 4-5 років не менше 65 000 грн на рік (це масажі, заняття з логопедами, курси реабілітації, ортопедичне взуття, обладнання для навчання ходінню, операції, рефлексотерапія, ЛФК, плавання, медикаменти та ін..)

Давайте разом допоможемо цим дітям і подаруємо їм шанс. Шанс жити і рухатись. Шанс на повноцінне життя.

Ми оголошуємо старт загальнонаціонального проекту з підтримки таких дітей.

Отже, ми починаємо… На старт! Увага! Руш!

Цікава калькуляція:

25 000 дітей потребують 65 000 грн на рік на лікування.
Це 1 625 000 000 грн! Багато!

А якщо 5 мільйонів працеспроможних повноцінних людей підтримають таких дітей і щомісяця даватимуть підтримку, це обійдеться в 27,08 грн на місяць! Уявіть! І долучайтесь! Це просто!

Дітки, яких ми підтримуєм:

LIKAR.INFUND Akciya Zyty-oznachae ruhatisLIKAR.INFUND Akciya Zyty-oznachae ruhatis LIKAR.INFUND Akciya Zyty-oznachae ruhatis       

 LIKAR.INFUND Akciya Zyty-oznachae ruhatisLIKAR.INFUND Akciya Zyty-oznachae ruhatis