Лiкар.iнфонд

Лiкар.iнфонд
Home / Акции / Протидія Covid-19 / Подяка лікарям. З турботою про безпеку. Разом з УКРСИББАНК

Подяка лікарям. З турботою про безпеку. Разом з УКРСИББАНК

 
РЕЙТИНГ: 3343
Робимо свій внесок у боротьбу з епідемією!

Сьогодні, своєчасне подолання епідемії Covid-19 - одне з найважливіших завдань, з яким зіштовхнулася наша держава. Проте найбільше проблема подолання вірусу лягла на плечі лікарів, які ледь не щодня жертвують своєю безпекою і життям, рятуючи інших.

Ще з початку епідемії Covid-19 ми, завдяки нашим партнерам і небайдужим, розпочали постачати захисні костюми, екрани та маски у медзаклади по всій країні. Ініціатором доброчинної акції став УКРСИББАНК (#UKRSIBBANK) і, дякуючи йому, 33 лікарні в різних містах України отримують необхідні засоби індивідуального захисту та медичні прилади.

Кожен, навіть найменший внесок у боротьбу із коронавірусом надважливий. Саме тому ми робимо усе, щоб захистити українських медиків, які є надією на подолання хвороби. Наші колеги постійно слідкують за епідеміологічною ситуацією у кожному місті та контактують із головними лікарями, щоб дізнатися про реальні потреби лікарень. Тож перелік постійно оновлюється.

Ми дякуємо усім, хто разом з нами робить внесок у нелегку, але так потрібну нам усім перемогу над вірусом. 
Щиру подяку ми, МБФ "Лікар.інфонд" та МБФ "Сприяння розвитку медицини", як багаторічні партнери висловлюємо #UKRSIBBANK за чудову ініціативу. 
А також ми безмежно дякуємо лікарям, які зараз перебувають на передовій у боротьбі з хворобою та роблять усе, аби спинити епідемію.

Нагадуємо, ви також можете долучитися до допомоги українським медикам, зробивши благодійний внесок на нашому сайті: http://likarinfund.org/content/44/109/35.
  • Протидія Covid-19