LIKARINFUND.ORG

2011. Львовская обл.Добромильская специализированная общеобразовательная школа-интернат (укр.)

Микола_Войтів, 18.02.2008

Як добре, коли голос потребуючих дітей з дитячих будинків, шкіл-інтернатів знаходить того чарівника, який може і хоче відповісти їм на їхні бажання. Навіть відстань в понад 600 км (приблизно така відстань розділяє м. Добромиль з Києвом) не є перешкодою для того, щоби цей голос донісся до таких чарівників, чи просто добрих людей.

Саме такими чарівниками стали учасники та організатори сайтів UAUA.info та Likar.info, а саме:

* Світлана та Павло Мусієнко,
* Аліна Куценко,
* Таня Вільчинська (Ірбіс),
* Наталія Протасова (BogdanaMama),

які зібрали велику суму коштів – 1700 грн., для купівлі сучасного музичного центру “PANASONIC” для дітей Добромильської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат. Музичний центр закуплявся у магазині “ТЕХНОПОЛІС” у “PROMENADA-CENTER”.

Чесно кажучи, я був вражений, коли мені його запакували (адже транспортувати у Добромиль мені потрібно було самому, і я собі уявив увесь процес його перевезення) – розміри його були не малі. Але нічого, для доброго діла Бог завжди допомагає!!!

Усе далі пішло швидко і як “по маслу”. Я відніс центр додому. Вечером, коли відправлявся в дорогу, то на таксі доставили його на вокзал і тільки тоді, коли мені дозволили зайти з музичним центром у поїзд (цей “дозвіл” втілився у невеликий грошовий еквівалент), а мені вдалося його закріпити на верхній поличці, ми сіли (на початку забув згадати про свою дівчину Наталю, яка увесь цей час мене супроводжувала і підтримувала) і зі спокоєм на серці видихнули повітря.

Далі пішло легко – приїхавши поїздом у Самбір, ми швиденько пересіли на маршрутку і поїхали у Старий Самбір, а там мій батько вже зайнявся транспортуванням музичного центру у Добромиль. У Добромилі я був рівно 2 години. За цей час я встиг побути вдома і передати дітям музичний центр.

Коли ми з директором – Миколою Ярославовичем – приїхали у Школу і привезли центр, то діти почали збігатися і усі почали гуртом розпаковувати його, а в цей час Наталя робила фотографії. Потім Микола Ярославович урочисто оголосив дітям, що “сьогодні, після вечері ми робимо дискотеку” – ось і відбулась посвята магнітофону!!!

І наостанок хочу передати від директора Добромильської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат Миколи Ярославовича, директора Лаврівського дитячого будинку Мар’яна Володимировича, ДІТЕЙ та від себе – ВЕЛИЧЕЗНУ ПОДЯКУ, яку не можливо вмістити у ці два слова!!!

Подяку учасникам та організаторам сайтів UAUA.info та Likar.info та працівникам Національної академії державного управління при Президентові України за такі щедрі дари. ВЕЛИКА ПОДЯКА УСІМ, ХТО ДОЛУЧИВСЯ ДО ЦІЄЇ АКЦІЇ ДОПОМОГИ!!! ХАЙ БОГ ДОПОМАГАЄ ТА ДАЄ ЗДОРОВ’Я ВАМ ТА ВАШИМ СІМ’ЯМ!!!

З повагою, Микола Войтів

Вы можете помочь уже сейчас

Получатель:
Международная благотворительная фундация "Ликар.инфонд"
Код за ЕДРПОУ 36184862
Банковские реквизиты:
Рр 26006208980000
в АТ "УкрСиббанк" МФО 351005
Tелефон для справок: +380 97000 3000