LIKARINFUND.ORG

Радюк Кристина [ДЦП, синдром спастичного тетрапарезу]

adminsite, 20.12.2010

Мы рады, что Кристине удалось пройти удачно курс дельфинотерапии. За прекрасные результаты благодарим специалистов дельфинария "Немо". Ниже письмо мамы Кристины с отзывом и благодарностью:

"Доброго вечора!!!!!

Ми вже повернулись з "Немо"))))) Поїздкою, вцілому, задоволені, бо  результат отримали: знизився тонус, перед сном зі мною "співає" і засинає набагато краще, ніби як би нервова система заспокоїлась, бо колись, щоб її приспати, треба було довго "трясти", а тепер покладу, поглажу по спинці або потримаю за ручку і все))))))

Заняття всі проходили з криками. Христя ніяк не хотіла займатись, плакала, чи то боялась, чи просто хотіла, щоб я була біля неї)))) - не знаю. Зате, зараз, коли показую всім фотографії, заняття, то вона так тішиться, якби здолала якусь велику вершину і на крик не звертає ніякої уваги, просто спостерігає за реакцією інших...... така чудачка))))))

Одним словом, спогади в неї позитивні!))) Щодо нових слів, то чекаємо,бо навіть лікар в дельфінарії сказала, що результат може проявитись і за місяць після курсу!!! Тому сподіваємось і чекаємо!!!!!

Дуже Вам дякуємо, що дали нам таку можливість!!!!!

З повагою, Мирослава!!!!!"


Вы можете помочь уже сейчас

Получатель:
Международная благотворительная фундация "Ликар.инфонд"
Код за ЕДРПОУ 36184862
Банковские реквизиты:
Рр 26006208980000
в АТ "УкрСиббанк" МФО 351005
Tелефон для справок: +380 97000 3000