LIKARINFUND.ORG

2012. Полтавська обл. Дитяча міська клінічна лікарня

Татьяна_Кулик, 27.12.2010

Добрий день!

Колектив Міжнародної благодійної фундації «Лікар.інфонд», від імені медичних працівників відділення патології новонароджених Полтавської міської дитячої клінічної лікарні, що опікуються  малюками, від яких відмовилися батьки та малюками із соціально-неадаптованих сімей, висловлює щиру вдячність педагогічному колективу, учням та їх батькам київської спеціалізованої школи №75 які надали благодійну допомогу у вигляді дитячих підгузків, молочних сумішей та косметичних засобів по догляду за малюками.

Дякуємо за фінансову допомогу Ражевій Анні (Docha),  Людмилі (kosmos), Ніні (ж/м Позняки). На зібрані кошти була придбана молочна суміш "Малютка 1" в кількості 15 уп.

Спасибі Аллі за велику кількість дитячих речей, вони будуть розподілені між малюками, які їх потребують.

Вдячні Ользі та Максиму, які завжди допомагають транспортувати зібрану допомогу до місця призначення.

 Усім Вам дякуємо за те, що не залишилися байдужими, проявили уважність, доброту і душевне ставлення, поділилися теплом своєї душі, підтримали маленьких громадян нашої країни, які щонайбільше потребують турботи і допомоги.

Напередодні новорічних свят бажаємо Вам і Вашим родинам щастя, міцного здоров’я, благополуччя, миру, високих здобутків у всіх справах, успішного здійснення професійних і особистих задумів. Нехай супутниками у Вашому житті завжди будуть успіх, визнання, повага друзів і любов близьких людей!

Творити добро, насправді,  дуже легко.

 

 

Вы можете помочь уже сейчас

Получатель:
Международная благотворительная фундация "Ликар.инфонд"
Код за ЕДРПОУ 36184862
Банковские реквизиты:
Рр 26006208980000
в АТ "УкрСиббанк" МФО 351005
Tелефон для справок: +380 97000 3000