LIKARINFUND.ORG

Радюк Кристина [ДЦП, синдром спастичного тетрапарезу]

adminsite, 30.06.2011

Пише мама Христинки:

"Доброго дня!
Лікуванням в реабілітаційному центрі "Еліта" - задоволені! Комплексний та індивідуальний підхід. Хороше ставлення персоналу. В ході проведення курсу в Христинки знизився м'язевий тонус і зменшилась спастика. Збільшилась активність і загальна рухова можливість, вона окріпла. Появляються нові звуки. Намагається самостійно поправити неправильне стояння чи ходіння.

Дякуємо за можливість проходження курсу в цьому центрі! Надіємось на подальше сприяння!

Ви запитували, де б ми ще хотіли пройти курс реабілітації, що нам рекомендують!

Чули дуже хороші відгуки і в нас немає протипоказань щодо Євпаторійського клінічного дит. санаторію МО. Були би безмежно вдячні за можливість пройти там курс. В нас наступна реабілітація на вересень була б ідеальною.

Не хочеться робити великих перерв і нам вони не рекомендовані, тому, якщо не виходить з Євпаторією (наскільки я знаю там і дороще), то будемо дуже вдячні за лікування в Еліті.

Також зараз нам вже говорять про доцільність проходження курсу дельфінотерапії, оскільки в Хритсі появилось бажання до самостійної мови і потрібен якийсь товчок, прорив. Тому будемо вдячні за можливість проходження такого курсу.

Ще раз дякуємо Вам, що Ви появились в нашому житті і допомагаєте покращити життя нашої донечки. Завжди говорять, що наші діти потрібні тільки нам, але я з власного досвіду переконалась, що це не зовсім так і є ще добрі люди, які ПРОСТО займаються ДОБРОЮ СПРАВОЮ!!!!

ДЯКУЄМО!!!!!"

Вы можете помочь уже сейчас

Получатель:
Международная благотворительная фундация "Ликар.инфонд"
Код за ЕДРПОУ 36184862
Банковские реквизиты:
Рр 26006208980000
в АТ "УкрСиббанк" МФО 351005
Tелефон для справок: +380 97000 3000