LIKARINFUND.ORG

Хмельницька обл. Изяславская общеобразовательная специальная школа-интернат І-ІІ ступеней

Анна_Шушурина, 10.02.2012

Отзыв о поездке в Лавру.

Рано-вранці ми вирушили до Трускавця. По дорозі заїхали до Почаївської Лаври. Дійсно, це «Боже місце», як говориться в народі. Почаївська Лавра - це найбільша православна святиня Волині й друга, після Києво-Печерської Лаври, в Україні.

За легендою, монастир заснували ченці Києво-Печерського монастиря, які втекли від нападу татар в 1240 р., а шляхтянка А. Гойська подарувала монастиреві чудотворну ікону Матері Божої.

До святинь Почаївської Лаври належать: слід стопи Матері Божої з джерелом цілющої води, її чудотворна ікона, мощі преподобного Йова. Святиня багата на стінопис, скульптури, орнаменти.

Незабутнє враження на мене справив Храм відомий своєю чудовою акустикою, а також "чудотворна" ікона з золотим окладом, з справжніми діамантами та рубінами.

Це місце, огорнуте незбагненною таємницею, немов увібрало в себе палкі молитви нескінченного потоку молільників, що приходять сюди вже не одне століття. І ще не раз хочеться повернутися в цю святу обитель. Сподіваємось що Shell, нас наближить до мріїї.

Учениця 9 доп. класу,
Косік Надія 

Вы можете помочь уже сейчас

Получатель:
Международная благотворительная фундация "Ликар.инфонд"
Код за ЕДРПОУ 36184862
Банковские реквизиты:
Рр 26006208980000
в АТ "УкрСиббанк" МФО 351005
Tелефон для справок: +380 97000 3000