LIKARINFUND.ORG

35 дополнительных участников акции Банк пального Shell

Анна_Шушурина, 11.02.2012

Кіровоградська область. Добровеличківська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Кіровоградської обласної ради.

Урок  доброти, любові до ближнього отримали вихованці закладу, відвідавши в обласній філармонії новорічне свято, організоване для дітей області  у рамках благодійної акції за підтримки голови облдержадміністрації Сергія Ларіна та благодійного фонду «Розвиток Кіровоградщини.

Присутніх привітали з наступаючим Новим роком голова облдержадміністрації Сергій Ларін та голова обласної ради Микола Ковальчук.

Гості мали змогу переглянути мюзикл для дітей – «Неймовірні пригоди іграшок у новорічну ніч», який без перебільшення, стане своєрідною родзинкою цьогорічних святкувань Нового року в обласному центрі.

У новорічному мюзиклі задіяні провідні кіровоградські актори, кращі танцювальні колективи обласного центру – народного ансамблю сучасного танцю «Час-пік», народного ансамблю бального танцю «Конвалія», зразкової студії вокального мистецтва «Антарес» та зразкової школи сучасного спортивного танцю «Форсаж».

Поїздка стала можлива за підтримки компанії SHELL, яка надала пальне для реалізації планів закладу по святкуванню новорічних свят в рамках акції "Банк пального SHELL".

Вы можете помочь уже сейчас

Получатель:
Международная благотворительная фундация "Ликар.инфонд"
Код за ЕДРПОУ 36184862
Банковские реквизиты:
Рр 26006208980000
в АТ "УкрСиббанк" МФО 351005
Tелефон для справок: +380 97000 3000