LIKARINFUND.ORG

&#9788 Гуцюк Іван [нижній вялий парапарез, порушення функцій тазових органів та інш.]

Вика_Манакова, 20.03.2013

04. 03. 2013.
Сьогодні ми приїхали в Трускавець на шостий курс реабілітації. І одразу пішли в центр, де на нас вже чекали такі процедури: лікарський огляд, антропометрія, відеоконтроль. На огляді нас обстежив новий лікар. На відеоконтролі  нашому синові  було необхідно показати, що він вміє. На антропометрії сина важили, міряли окружність голови, ріст, також ручки та ніжки. Після всіх оглядових процедур,ми пішли відпочивати.

05. 03. 2013.
Зранку ми отримали план курсу лікування. Синові були призначені такі процедури: масаж, рефлексотерапія, нейрофізіологічна корекція хребта, лфк. На процедурах Ваня зовсім  не плакав, і активно займався. Закінчивши всі процедури ми пішли прогулятися, так як надворі була чудова  весняна погода.

06. 03. 2013
На третій день нам ще добавили деякі процедури: світлотерапія, вібромасаж, мобілізація суглобів. Отже ми отримали вже повний список процедур, які були призначені для нашого сина.

07.03. 2013
Сьогодні Ваня на ЛФК показав як він повзає по-пластунськи, перевертається з животика на спину. На масажі син не хотів лежати, постійно крутився і щось щебетав. Ось так і закінчились наші процедури.

08.03.2013
Наші ранкові процедури, такі, як мобілізація суглобів, світло терапія, вібромасаж для нашого сина є найлегшими, а найболючішою процедурою є корекція хребта, де він постійно плаче, тому приходиться його заспокоювати. На ЛФК дитина відразу проявила бажання активно займатися.

09.03.2013
Ось уже пройшов шостий день процедур. Ваня старанно пройшов всі процедури і дуже хотів йти додому, бо зголоднів. Так і непомітно пролетів тиждень нашого лікування.

11.03.2013
Після вихідного понеділок видався нелегким. Ваня не хотів займатися, був втомленим та виснаженим. Після всіх процедур ми пішли відпочивати.

12.03. 2013
Прокинувшись, ми побачили, що на дворі була погана погода, йшов дощ. Син не хотів йти на процедури, також погіршився апетит, але лікарі заспокоїли, що це лише реакція на зміну погоди.

13.03.2013
Сьогодні надворі було прохолодно та вітряно. Ми змушені були вдягатися тепліше. Зранку у сина був вже хороший апетит. На всіх процедурах син був активним.

14.03.2013
Ранок розпочався неприємно, син почав дуже сильно кашляти. Коли прийшов лікар на масаж, ми сказали, що наш син кашляє. Він його послухав і призначив нам лікування. Ввечері ми ходили дихати через інгалятор. Йому ця процедура дуже сподобалась, він не плакав та слухався лікаря. Лікар був здивований, як наш син гарно себе веде, назвав його справжнім козаком)

15.03.2013
Сьогодні на ЛФК був відеоконтроль, син нічого не показав, лише плакав. Хоча на інших процедурах він вів себе добре. А надворі все холоднішало. Настала справжня зима.

16.03.2013
Останній день процедур. Ваня пройшов усі процедури добре. Ось і закінчився наш 6-ий курс лікування. Після обіду ми поїхали додому. Цей курс був досить активним для нашого сина. Бо він хоче дуже стати на ніжки. І ми надіємося, що наший син все таки зробить перший крок.

Гуцюк Іван Васильович, 2010 року народження, бореться за своє здоров`я. Ще в перші дні життя, йому було проведено дві операції. Постійно проходить курси реабілітації.

На сьогодні є єдина надія на Міжнародну клініку відновного лікування в м. Трускавці, де ми побували уже шостий раз. Кожний раз ми бачимо позитивні зміни у здоров`ї сина. Ваня спочатку почав самостійно сидіти, перевертатися зі спинки на животик, говорити повними реченнями та рухати ніжками. А для нас це великі зміни.

Кожного разу, коли ми їдемо в клініку є надія, що він стане на ніжки. Протягом останнього курсу нам призначені такі процедури: мобілізація суглобів, ЛФК, світло терапія, вібромасаж, рефлексотерапія та нейрофізіологічна корекція хребта.

Після пройденого курсу син став активнішим та грайливішим. Я дуже вдячна працівникам Лікар.інфонду за підтримку і порозуміння, а також усім небайдужим людям, які матеріально допомагають хворим діткам. Ваша підтримка допомагає і вселяє надію на повноцінне життя наших дітей.

Вы можете помочь уже сейчас

Получатель:
Международная благотворительная фундация "Ликар.инфонд"
Код за ЕДРПОУ 36184862
Банковские реквизиты:
Рр 26006208980000
в АТ "УкрСиббанк" МФО 351005
Tелефон для справок: +380 97000 3000