Лiкар.iнфонд

Лiкар.iнфонд
Home / Помощь детям без родительской / Хмельницкая область / Изяславская специализированная школа-интернат I-II ступеней

Изяславская специализированная школа-интернат I-II ступеней для детей с последствиями полиомелита и церебрального паралича (укр.)

 
РЕЙТИНГ: 57387
Назва
Ізяславська спеціалізована школа-інтернат І-ІІ ступеней для дітей з наслідками поліомеліта і церебральними паралічами
Область
Хмельницька
Місто
Ізяслав
Вулиця
Незалежності, 46
Телефон
+38 (03852) 4-25-80
Директор
Юрій Андрійович Хеленюк
Доброволец
Манакова Виктория
Телефон
(097) 087-47-59

Вихованці Ізяславського інтернату, хворі на церебральний параліч, мріють про достойні професії та успішне майбутнє життя...

LIKAR.INFUND Соціальна Допомога Дітям без батьківської опіки

В інтернаті навчається 143 дитини віком з 1 по 9 клас. Серед них є сироти, полусироти, дітки із неповних та малозабезпечених сімей та діти-інваліди. Хлопців у інтернаті навчають метало- та деревообробці — майструють завіси для дверей, граблі, стільці абощо.

Дівчата печуть й куховарять, шиють вдяганку лялькам і собі. Займаються діти шахами. Колись, у далекому 1996 році, Ізяславський інтернат серед усіх подібних закладів у СНД виборов першість із цього виду спорту, команда спецшколи привезла на Хмельниччину із Білорусії почесну грамоту й подарунки. Тепер грошей, аби відрядити дітлахів на подібні турніри, не вистачає...

Взагалі, Ізяславська школа-інтернат має такі напрямки роботи:

 • - корекційно-відновлювальна робота;
 • - психолого-педагогічний супровід, реабілітація та соціалізація дітей з обмеженими фізичними можливостями;
 • - формування свідомого вибору здорового способу життя;
 • - індивідуальний підхід до кожної дитини з урахуванням її психологічного та фізичного розвитку.
 • iziaslav Поряд із звичайною школою у школі-інтернаті функціонує допоміжна школа, у якій мають змогу успішно набувати знання діти з змішаними вадами ( фізичні та розумові).

  Діяльність дітей в позаурочний час емоційно збагачена за рахунок безліч гуртків. Гуртківці з успіхом демонструють свої вміння, свої таланти, спортивну майстерність на обласних та республіканських фестивалях «Повір у себе», виставках, оглядах, численних змаганнях. Дітям завжди не вистачає матеріалу для гуртків. Канцелярії, бісеру, тощо.

  Вихователі школи-інтернату не тільки дітей навчають, але і лікують, а для цього потрібна відповідна медична база. Інтернат, по суті, унікальний. Раніше, за радянських часів, подібний був лише у Києві. Нині спецшкола обслуговує три області — сюди, за рішенням обласної медико-педагогічної комісії, відправляють хворих діток.  

  Переважно із неблагополучних сімей. Тут, незважаючи на складні побутові умови, їм краще, аніж вдома. Відтепер  ми можем назвати життя дітлахів особливо комфортним. Ми замінили старезні кушетки на нові, купили парафінонагрівач та інше обладнання для реабілітації дітей.

  Та ще одна радісна новина : перед Новим 2010 Роком наша фундація подарувала дітям цієї школи ігровий майданчик!!!, завдяки програмі "Розумна благодійність".

  Тут діти потребують постійного нагляду, у звичайній школі такі дітлахи — чужі. Тому подібні заклади повинні існувати. І найприкріше, що з кожним роком хворих дітей усе більшає. А умови для їхнього навчання й лікування не кращають. Ми завжди раді зустріти благодійників, які зможуть допомогти цим дітям!

  Хто хоче допомогти вихованцям цього інтернату, пишіть або дзвоніть волонтеру МБФ «Лікар.інфонд».

   

 • Хмельницкая область