Лiкар.iнфонд

Лiкар.iнфонд
Home / Реформы и инициативы / Семья для каждого ребенка:... / Коротке резюме лекторів семінару - практикуму з сімейних...

Коротке резюме лекторів семінару - практикуму з сімейних форм влаштування дітей-сиріт «Родина для кожної дитини», 10-11 червня 2011 року, Київ

 
РЕЙТИНГ: 8519

LIKAR.INFUND Reformy i iniciativy
Дорота Фронтчак (Дорота Frontczak)
- координатор громадських проектів «Газети Виборчої», організатор акцій «Народжувати по-людськи» («Rodzi? po ludzku"), «Вмирати по-людськи» ("Umiera? po ludzku"), «Лікувати по-людськи » (" Leczy? po ludzku "), « Кожній дитині - родина » ("Dzieciaki do domu ").

Має найбільший стаж у відділі громадських проектів, працюючи в ньому з моменту його створення у 2007р. Неодноразово проводила семінари та презентації для представників громадських організацій з Європи на теми планування та проведення громадських кампаній, роботи із ЗМІ, урядовими організаціями, системи оцінки успішності громадських кампаній та ін.

Є автором ряду цікавих статтей ("Nie wolno tak zabierac dzieci", "Zabierzmy dzieci z piekla!")

Основна спеціалізація - співпраця громадських організацій із ЗМІ.
LIKAR.INFUND Reformy i iniciativy
Анна Колтунович (Ганна Koltunowicz)
- координатор громадських проектів з боку Фундації Агора (Agora), організованої в рамках холдингу Агора (Agora) для реалізації широкого спектру суспільних проектів (спорт, освіта, наука, охорона здоров'я) і проведення благодійної діяльності.

Представляла Міністерство Праці та Суспільної Політики Польщі, як партнера “Газети” в рамках акції «Кожній дитині - родина» ("Dzieciaki do domu").

Має великий стаж роботи в якості експерта Міністерства праці та суспільної політики Польщі. Неодноразово проводила семінари та презентації для співробітників державних відомств з організації соціального захисту на тему допомоги соціально вразливим категоріям населення, допомоги дітям-сиротам, неблагополучним сім'ям та ін.

Основна спеціалізація - система усиновлення, допомогу дітям-сиротам і організація ефективної моделі опіки над такими дітьми.

Дар'я Касьянова, Україна, Донецьк.

Керівник програм і проектів Фонду Ріната Ахметова "Розвиток України", кандидат економічних наук, експерт в сфері сімейного влаштування, автор більш ніж 30 публікацій  про соціально-економічної проблеми.

LIKAR.INFUND Reformy i iniciativy

Людмила Петрановська
- відомий педагог-психолог, експерт з сімейного влаштування дітей-сиріт, член Асоціації спеціалістів сімейного влаштування «Родина для дитини», лауреат Премії Президента РФ в сфері освіти.

Має багаторічний досвід практичної роботи у сфері сімейного влаштування дітей, позбавлених батьківської опіки та пiклування,  консультативної психологічної підтримки (супроводу) прийомних сімей.

Брала участь в підготовці і проведенні тренінгів підготовки прийомних сімей. Зараз  розробляє і проводить тренінги для спеціалістів сімейного влаштування дітей, волонтерів і "шефів" дітей-сиріт.

Автор книг з проблем прийомних дітей "До вас в клас прийшла прийомна дитина", "10 кроків з подолання важкої поведінки", книг з конфліктології для дітей - "Що робити, якщо..." Лауреат Премії Президента РФ в області освіти.
 

LIKAR.INFUND Reformy i iniciativyLIKAR.INFUND Reformy i iniciativy