Лiкар.iнфонд

Лiкар.iнфонд
Home / ты МОЖЕШЬ помочь / Памятки и инструкции оказания / Не везіть солодкі подарунки в дитячі будинки

Не везіть солодкі подарунки в дитячі будинки

 
РЕЙТИНГ: 7536

Все ближче і ближче новорічні свята. Все ближче час, коли громадськість згадує про існування сирітських закладів, дитячих лікарень тощо. Шалена кількість коштів витрачається на новорічні подарунки, печиво та інші солодощі.

До кожного закладу вибудовуються черги автомобілів, що везуть плюшевих ведмедиків та цукерки. Спонсори та меценати, з посмішками на обличчях вручають це все бідним діткам прямо до рук, заспокоюючи себе думкою, що так вони рятують нещасних сиріток, підсолоджуючи їм їх складне життя. Якби ви знали, як не люблять ці часи старші діти, адже знають, що про них згадали раз на рік та забудуть одразу після свят. 

Так, ми не можемо тримати весь рік в голові проблеми інших, так на свята особливо важливо згадати про нужденних. Але давайте робити це з головою, не аби як, аби поставити відміточку "я молодець".

Вас це обурює? Ну тоді, поставте перед собою 20-30 дитячих новорічних шоколадних подарунків (а саме така кількість припадала останніми часами на кожну дитину в Києві) і спробуйте з’їсти їх наповнення хоча б за місяць. Не думаю, що Вам вдасться це зробити. От і дітям не вдається. Та ще весь цей процес супроводжується токсикозами та карієсом, який немає кому лікувати.

Сотні тисяч гривень щорічно вилітають просто в нікуди. А в цей самий час деяким вихованцям вищевказаних закладів не вистачає коштів на важливу операцію, від якої залежить їх подальше життя, не вистачає медикаментів, не вистачає взуття.  Та і дітям потрібні не наші цукерки чи іграшки, їм потрібна увага і наша любов. А ми згадуємо про них лише раз на рік…

З року в рік ми просимо не везти солодку «панацею» до дитячих будинків. Якщо Ви не маєте альтернативи і не здогадуєтесь про її існування, то спитайте нас, ми підкажемо. 

Привезіть театр чи проведіть корисний тренінг. 

Купіть теплу білизну чи пару ортопедичного взуття.

Придбайте медичне устаткування, спортивне чи реабілітаційне обладнання. Або профінансуйте довгостроковий проект з соціальної адаптації та підготовки дітей до дорослого самостійного життя. 

Знайдеться корисна справа для однієї людини, для гурту чи компанії. 

Доречі,  нас є чудовий проект "Розумна благодійність". Проект, звісно, для корпоративного сектору. Суть - відмовитись від витрачання бюджетів на новорічні подарунки партнерам та перенаправити кошти на благодійність.

Не витрачайте кошти даремно, вони можуть бути використані з більшою користю. Пишіть нас, телефонуйте, ми допоможемо витратити кошти з користю.

З повагою та надією на розуміння,
координатор проекту 
Лариса Слюнченко,
charity@likarinfund.org,
тел 097 000 3000

https://www.facebook.com/likar.infund.foundation?ref=hl