Лiкар.iнфонд

Лiкар.iнфонд
Home / Новости партнеров Ликар.инфонд / Українські зірки спорту та шоу-бізнесу...
25.10.2011

Українські зірки спорту та шоу-бізнесу підтримали благодійний проект «Банк пального»

Провідні зірки спорту та шоу-бізнесу приїхали на АЗС Shell для участі у щорічній благодійній програмі «Банк Пального» від Shell.

19 жовтня 2011 компанія Shell в Україні спільно з компанією REDCAR, офіційним дилером автомобілів Ferrari в Україні, провели захід, присвячений благодійный акції «Банк Пального». Мета акції - зібрати кошти на пальне для дитячих будинків по всій Україні.

У цей день у кожного відвідувача АЗС була можливість не тільки взяти участь у проекті, а й поспілкуватися зі своїм кумиром, взяти у нього автограф, а також сфотографуватися на фоні розкішного автомобіля Ferrari 458 Italia.

Розуміючи актуальність проблеми нестачі пального для дитячих будинків акцію підтримали, Фоззі з ТНМК, стронгмен Сергій Конюшок, співак і актор Кирило Туриченко, а також учасники проекту «Голос Країни» Василь Логай і Олексій Мартиненко.

Всі вони разом висловили свою підтримку, а також звернулася до автомобілістів із закликом підтримати акцію і подарувати дітям нові відкриття та незабутні емоції.

Благодійна акція «Банк Палива» проходить в мережі АЗС Shell в Україні з 5 жовтня по 5 листопада 2011 року. Кожен клієнт мережі, який купив в цей період ексклюзивний ароматизатор для авто, один з магнітів з машинами Ferrari, а 21 жовтня - хот-дог, зробить свій внесок у допомогу дітям. Ці кошти будуть переведені в літри пального, які Shell передасть дитячим будинкам по всій Україні.