Лiкар.iнфонд

Лiкар.iнфонд
Home / Активности / Допомога дитячим будинкам / Допомога дітям, що знаходяться за крок від дитячого будинку

Допомога дітям, що знаходяться за крок від дитячого будинку

 
РЕЙТИНГ: 6568

Тим, хто тісно зіштовхується з сирітськими закладами, відомо, що більшість дітей, які знаходяться в дитячих будинках чи інтернатах, є соціальними сиротами. Тобто, вони мають своїх біологічних батьків, але з тих або інших причин опинились під опікою держави.

Причини можуть бути різними. Частіше  це - зловживання алкоголем або вживання наркотичних речовин. Але, на превеликий жаль, трапляються і випадки, коли представники соціальних служб і органи опіки вилучають дітей з багатодітних або малозабезпечених родин під причиною недостатнього матеріального забезпечення родини.

Знову ж таки, з їхньої думки. Або одинока матуся, не витримуючи натиску проблем, «тимчасово» здає своє дитя в інтернатний заклад, не знаючи всіх нюансів виховання і перебування дітей там.  Але, як показує практика, назад шляху немає. Точніше він є, але вирвати дитину з пазурів цієї системи вже дуже складно.

Тому одним з напрямків діяльності нашого проекту є допомога кризовим родинам, діти в яких знаходяться за крок від дитячого будинку. Це матеріальна допомога і, в основному, психологічна підтримка.

Дуже часто такі батьки не знають як вирішити те чи інше запитання, вони просто не знають до кого можна звернутись. Інколи їм не вистачає мінімального для нормального існування. Це може бути одяг або продукти харчування, предмети гігієни або шкільне приладдя. А ще частіше, не вистачає звичайних слів підтримки.

Під опікою проекту знаходяться багато таких родин. Родин, де абсолютно адекватні батьки, які роблять все можливе для своїх дітей, але, так вже складається життя, опиняються у складних життєвих ситуаціях. Ці ситуації інколи сильно лякають, що навіть не віриться, що таке може бути.

Тому давайте разом допоможемо дітям, які знаходяться за крок від дитячого будинку. І будемо пам’ятати, що нічого не може бути кращим для дитини, як рідні тато і мама.

За більш детальною інформацією і тим, хто має бажання допомогти, прохання звертатись  за наступними контактами:

dd@likarinfund.org,
skype:d.koshlyak,
+38 063 243 9545

З повагою,
координатор проекту допомоги дитячим будинкам
Дмитро Кошляк