Лiкар.iнфонд

Лiкар.iнфонд
Home / МБФ «Ликар.инфонд» / СМИ о LIKAR.INFUND / В Україні пройшла благодійна акція допомоги хворим дітям ....

В Україні пройшла благодійна акція допомоги хворим дітям . ТСН

 
РЕЙТИНГ: 9903

Завершилася акція "Монетки збирай – діткам допомагай": кожна копійка дарує надію на одужання тим, хто цього потребує.

Акція
Акція "Монетки збирай –
діткам допомагай".
Фото Лікар.інфонд

У трьох містах України – Києві, Харкові і Дніпропетровську – пройшла благодійна акція "Монетки збирай – діткам допомагай", спрямована на збір коштів для лікування хворих дітей.

Головна ідея акції, організованої благодійним фондом "Лікар.інфонд", полягала в тому, що допомога не буває незначною і кожна копійка дарує надію на одужання тим, хто цього потребує. У містах були встановлені скарбнички, куди кожен охочий міг кинути хто скільки може.

Зібрані гроші підуть на допомогу маленьким пацієнтам відділення токсикології в київському "Охматдиті", відділення дитячої реанімації лікарні №16 в Харкові, гематологічного відділення лікарні №6 та планової хірургії з онкологічними ліжками лікарні №1 у Дніпропетровську.

5 червня буде підбито підсумки акції і підраховані зібрані кошти під час урочистого фінального заходу в ТРЦ DreamTown у Києві. Під час заходу буде можливість познайомитися з дітьми та персоналом відділення токсикології "Охматдиту", пройде низка конкурсів, концерт, майстер-класи та аукціон.

До речі, під час аналогічної акції минулого року лише у Києві вдалося зібрати 52 тисячі гривень, які були витрачені на закупку необхідного обладнання та медикаментів для відділення дитячої онкогематології ДУ "НЦРМ АМНУ" (Чорнобильського центру).

Источник http://tsn.ua