Лiкар.iнфонд

Лiкар.iнфонд
Home / Реформы и инициативы / Делимся опытом / Семінар-практикум «Оподаткування діяльності благодійних та...

Семінар-практикум «Оподаткування діяльності благодійних та неприбуткових організацій (БО) за новим Податковим кодексом»

 
РЕЙТИНГ: 8231

LIKAR.INFUND Reformy i iniciativy
7 червня (вівторок), Київ


Анонс: Провідний фахівець у сфері оподаткування висвітлить усі особливості бухгалтерського обліку благодійних та інших неприбуткових організацій відповідно до чинного законодавства, а також допоможе розібратись у конкретних питаннях з Вашої практики.


Лектор-консультант: Олександра Федак - фахівець у сфері оподаткування, обліку, звітності, автор численних публікацій в бухгалтерських виданнях: «Головбух», «Дебет-Кредит», «Баланс», податковий консультант, керівник департаменту аудиту КЦПРБ.

Регламент: з 10.00 до 13.30

План семінару:

1. Нормативна база діяльності БО. Роль статутних документів у побудові роботи БО, постановка бухгалтерського обліку. Складання бюджету та кошторису БО. Заробітна плата працівників БО, винагороди волонтерам. Касова дисципліна БО.

2. Оформлення отримання організаціями благодійної та цільової допомоги. Види доходів, які звільняються від оподаткування. Облік членських внесків. Оформлення грошових надходжень на користь БО, в т.ч. – через електронні системи (Webmoney тощо). Збір готівкових коштів в рамках благодійних акцій. Порядок придбання та прийому-передачі основних засобів, матеріальних цінностей безпосередньо для діяльності організації або для передачі в якості допомоги.

3. Оформлення та оподаткування надання благодійної допомоги. Безоплатна передача майна в рамках благодійних програм. Оформлення надання грошової цільової і нецільової благодійної допомоги. Оформлення надання допомоги у вигляді матеріальних цінностей, надання послуг. Взаємодія з ФОП.

4. Оподаткування доходів фізичних осіб при отриманні благодійної допомоги. Види неоподатковуваної допомоги. П. 170.7. ст.170 Податкового кодексу. Обмеження в сумі і терміни використання одержуваної допомоги. Вимоги до оформлення документів одержувачами благодійної допомоги.

5. Відповіді на запитання слухачів семінару.

Реєстрація до 5 червня: тел. (067) 628-22-11; e-mai:l reforms@likarinfund.org

Вартість - 500 грн., при сплаті до 2 червня - знижка 10%
Реквізити: Міжнародна благодійна фундація "Лікар.інфонд"
Код за ЄДРПОУ 36184862, р.р № 2600 620 898 0000 в АТ "УкрСиббанк" МФО 351005
Призначення платежу: благодійний внесок

Кількість місць обмежена 20-ма слухачами для зручності роботи.
Вітаються конкретні практичні питання, на які лектор зможе дати персональну відповідь.

Місце проведення: Київ, м. Майдан Незалежності, Володимирський Узвіз, 4В (жовто-біла офісна будівля «DeVision» біля філармонії), 1й поверх, конференц-зал

Дякуємо Вам за участь!