Лiкар.iнфонд

Лiкар.iнфонд
Home / Проекты / Жити - означає рухатись! / 2018 - і цього року УкрСиббанк підтримує проект "Жити -...

2018 - і цього року УкрСиббанк підтримує проект "Жити - означає рухатись!"

 
РЕЙТИНГ: 15267
Чим ближче до Нового року, тим більше приємних турбот випадає на долю кожного з нас: підготувати подарунки для рідних і близьких, влаштувати веселощі для дітей, які так чекають на подарунки у новорічну ніч. Але поряд з нами завжди є ті, хто потребує нашої турботи й уваги не менше, ніж рідні та близькі. І це, в першу чергу, діти.
Likarinfud. Proekt
Вже вкотре УкрСиббанк BNP Paribas Group спрямовує кошти, передбачені на новорічні подарунки партнерам, на «Розумну благодійність». Цього року УкрСиббанк від імені клієнтів та партнерів підтримує здоров’я українських дітей, хворих на дитячий церебральний параліч. 

Це стане вагомим внеском в проект Міжнародної благодійної фундації «Лікар.інфонд» «Жити – означає рухатись!», і 22 дітей з різних куточків України отримають дієву допомогу: курси реабілітації, які допоможуть їм на шляху до свободи рухів і перемоги над хворобою. 

Усі ці діти вже пройшли великий шлях до одужання. Щодня вони цілеспрямовано виконують важкі багаточасові тренування, а за отримані можливості віддячують помітними результатами. З кожним новим курсом реабілітації стан дітей з ДЦП покращується.

Утім, як у будь-якій справі, у реабілітації дітей з ДЦП важливо не зупинятися, адже лише безперервна різностороння реабілітація дає відчутний результат: діти з ДЦП відновлюються на 60-80%, а іноді – й на 100%. Це дозволяє їм вільно рухатися, ходити, розмовляти, вчитися.

На жаль, родинам з дітьми, хворими на ДЦП, не завжди фінансово доступні курси повноцінної реабілітації. Завдяки підтримці УкрСиббанку, 22 дітей зможуть пройти декілька курсів на рік у Міжнародній клініці відновлювального лікування, оснащеній сучасним діагностичним та реабілітаційним обладнанням,  у Трускавці, Львові, Києві, а також курси іпотерапії на базі київського центру іпотерапії «Спіріт».

Ми переконані, що велика перемога складається з маленьких досягнень, і ми раді, що завдяки УкрСиббанку, діти з ДЦП наблизяться до перемоги. Вже вкотре УкрСиббанк долучається до добрих справ напередодні Нового Року і зараз його участь в проекті «Жити – означає рухатись!» сприятиме успіху цих маленьких героїв.

Проект «Жити – означає рухатись!» - унікальний. Ми зробили ставку на регулярну допомогу одним й тим самим дітям. Вже шостий рік ми свідчимо ефективність такої підтримки. Ми отримуємо листи батьків з успіхами наших дітей – хтось вперше підвівся на ноги, хтось сказав перше слово, хтось пішов або піднявся сам сходами.

Це неймовірно – долучатись до такої справи, допомагати цим маленьким героям, що звикли щоденно важко працювати зі своїм тілом, на їх шляху до перемоги. Це дійсно – наші діти!  І ми радіємо, коли знаходимо підтримку громади, бізнесу. Щиро дякуємо нашому постійному партнеру УкрСиббанку за участь в долях наших маленьких українських дітей.

Слідкуйте за перемогами наших підопічних на сторінці проекту:
 
 1. Ардатій Анна-Марія.
 2. Крещенко Ольга.
 3. Кубара Виктория.
 4. Кульгавець Надія
 5. Лаврік Евеліна.
 6. Лемець Микола.
 7. Мацько Софія.
 8. Модрицька Ангеліна.
 9. Оверко Олексій.
 10. Олунін Артем.
 11. Портьє Володимир
 12. Портьє Юрій
 13. Семенюк Юлія
 14. Сенникова Анжеліка
 15. Сенникова Вероніка
 16. Ткач Дмитро.
 17. Ткач Іван.
 18. Черевко Емануїл
 19. Харитоненко Артем
 20. Чорноморець Наталя
 21. Якіменко Валерія
 22. Яскевич Матвей


  Довідка:
  З 2008 року УкрСиббанк власним прикладом демонструє, як можна дієво допомогти тим, хто найбільше потребує допомоги. Навіть у складний для всіх компаній час, банк опікувався тими, хто найбільше потребував турботи й уваги. Саме тоді банк вирішив замість купівлі новорічних сувенірів для клієнтів зробити справжній подарунок дітям, позбавленим піклування близьких людей. Три роки поспіль банк будував дитячі ігрові та спортивні майданчики по всій Україні.