Лiкар.iнфонд

Лiкар.iнфонд
Home / Акции / Банк пального Shell / 2010. Банк пального «Шелл». Дітям – кращу дорогу у життя!

2010. Банк пального «Шелл». Дітям – кращу дорогу у життя!

 
РЕЙТИНГ: 17369

1155934_74603948 Дитячі будинки в Україні потребують не лише одягу та іграшок. Деякі з них мають власний автотранспорт, наприклад автобуси, що використовуються для поїздок з дітьми на екскурсії. Або ж міні-вантажівки для транспортування продуктів.

Пального, що виділяється на ці потреби, як правило, вистачає лише для вантажних перевезень, тому діти часто не мають змоги відвідати музей, виставку чи театральну виставу.

ww85818 Компанія Shell вважає для себе за обов’язок честі сприяти усебічному розвитку дітей, котрі позбавлені батьківського піклування. Адже їм незабаром бути будівничими нашої країни, тож нехай вони почуваються на рівних з дітьми, яких виховуємо ми з вами.

proekt "Дітям – кращу дорогу у життя!"
Аби розширити можливості дитячих будинків, Shell запроваджує постійно діючу благодійну програму «Банк пального Shell». 

Мета програми   забезпечити дитячі будинки додатковим пальним.

І ми раді, що ми стали партнером у цій справі.

Запрошуємо Вас зробити з нами перший крок та спільно допомогти дітям!

WW91379_hr Це I перший етап великої програми, і Ваша участь у ній сьогодні особливо важлива! Приєднуйтесь до акції!

Умови участі в акції:

  1. Заправтеся на 25 л на АЗС Shell та придбайте колекційну модель Ferrari. Якщо Ви оберете пальне Shell V-Power або Shell V-Power Diesel, то модель коштуватиме для Вас 9,99 грн. Якщо Ви оберете інший тип пального, то зможете придбати модель за 19,99 грн.
  2. Із вартості кожної придбаної Вами моделі Ferrari компанією Shell буде відраховано 10 коп. на користь доброчинної ініціативи «Банк пального Shell». Як це прийнято у Західній Європі, ми додамо до отриманих від учасників акції коштів ще стільки само.
  3. Пальне, що відповідатиме цій сумі, буде передане дитячим будинкам. Перелік цих дитячих будинків буде наведено на цій сторінці по закінченні акції.

Ви можете дізнатися про акцію на сайті нашого партнера www.shell.ua.

Акція діє з 01.09.2010 по 30.11.2010, допоки Моделі Ferrari є в наявності. Ціни вказано з ПДВ. Акція діє на всіх АЗС під торговою маркою Shell по Україні.

Презентація благодійної акції  "Банк пального Shell".