Лiкар.iнфонд

Лiкар.iнфонд
Home / Проекты / Розумна благодійність / Разумная благотворительность в 2011 году. От компании "ХіПП

Разумная благотворительность в 2011 году. От компании "ХіПП Украина" - спортивная площадка в подарок (укр.)

 
РЕЙТИНГ: 11773

Останнім часом багато компаній почало приймати активну участь у соціальних та благодійних проектах, але зазвичай вони не задумуються над видом допомоги, яку надають.

Дуже часто ця ж сама допомога може нести велику шкоду. На новорічні та різдвяні свята всі закидають сирітські заклади тоннами солодощів та печива. І що ми маємо в результаті? Отруєння від шаленої кількості з’їденого солодкого та незліченну кількість дірок в зубах у дітей. І за лікування першого і другого вже береться держава або інші благодійні неприбуткові організації. То хіба ж це допомога? Хіба це благодійність?

Кошти повинні витрачатись з розумом. І благодійність повинна бути розумною. Якщо вже в нас прокинулось бажання допомогти, то нехай це буде допомога, яка принесе дитині пряму користь зараз чи у майбутньому. Це може бути закупка реабілітаційного обладнання, навчання персоналу,  проведення семінарів та тренінгів для підопічних інтернатних закладів, покупка курсів лікування та реабілітації окремим дітям тощо.

Ось і нещодавно одна з провідних українських компаній «ХіПП Україна», LIKAR.INFUND Partnery замість солодощів на новорічні свята, вирішила подарувати чудовий спортивний майданчик Довбиській спеціальній ЗОШ-інтернату. Школа-інтернат існує з 1965 року, але до сих пір не мала повноцінного майданчику. Тут перебуває та навчається 126 дітей, які тепер матимуть змогу в будь-який момент займатись спортом.

Також у даному проекті активну участь приймало приватне підприємство «Деревообробний завод «Брама», яке якісно і вчасно виконало всі роботи по виготовленню майданчика та надало суттєву знижку. Окрема подяка волонтерам з автоклубу «Рено», які доставили майданчик на місце призначення та власними силами встановили його.

То ж давайте підходити до благодійних справ з мудрістю, щоб бути корисним тому, хто потребує нашої уваги та допомоги. І лише у такому випадку ми зможемо змінити світ на краще.