Лiкар.iнфонд

Лiкар.iнфонд
Home / Проекты / Розумна благодійність / Розумна благодійність бізнесу – разом дбаємо про...

Розумна благодійність бізнесу – разом дбаємо про українських дітей!

 
РЕЙТИНГ: 12647

Розумна благодійність бізнесу –

разом дбаємо про українських дітей!

 
Сироти та хворі діти - об'єкт нашої особливої уваги.

Благодійний проект МБФ «Лікар.інфонд» «Розумна благодійність» успішно розвивається з 2009 року, ставлячи своєю метою вирішення гострих соціальних питань. Компанії-партнери направляють частину своїх рекламних бюджетів на благодійність. І ми не просто купуємо дітям цукерки, ми робимо крок вперед і покращуємо життя дітям, які найбільше цього потребують.

Проект «Розумна благодійність» високо і позитивно оцінений громадою, він був відзначений як прекрасна ініціатива бізнесу на українському ринку, став відмінним прикладом турботи бізнесу про благополуччя дітей, суспільство.

Запрошуємо Вашу компанію приєднатись цього року та підтримати один з напрямків, зазначених нижче. Будь-який бюджет буде оптимально і ефективно використаний.

Діти з ДЦП в рамках проекту «Жити – означає рухатись!». Це єдиний в Україні проект з надання систематичної підтримки дітям з ДЦП.
  • Ми сплачуємо дітям індивідуальну реабілітацію, курси іпотерапії, закуповуємо обладнання для державних спеціалізованих центрів, працюємо з батьками. Вартість одного курсу становить 10’500 – 12’000 грн. Лікувальних курсів діти в проекті потребують 4-6 на рік. Дітей в проекті — 79 з усієї України. Тож, будь-яка допомога буде доцільна.
  •     
  • Закупівля медичного обладнання для дитячих лікарень України (від перфузорів до ШВЛ та рентгенів).
  •     
  • Облаштування спортивних залів та ігрових майданчиків в інтернатах та притулках.
  •     
  • Будівництво і встановлення інклюзивних дитячих ігрових майданчиків, які забезпечують рівноцінний доступ та можливість спільного користування майданчиком для усіх дітей, в тому числі дітей з інвалідністю.
  •     
  • Проведення навчальних тренінгів в інтернатах та дитячих будинках для підлітків-сиріт з адаптації до дорослого життя, формування сімейних цінностей.
Окремий блок тренування присвячений професійній орієнтації старших вихованців, формуванню навичок роботи в команді, самопрезентації, особливостям влаштування на роботу.

Наша команда швидко допоможе Вам зорієнтуватись, ми підготуємо пропозицію, розмістимо інформацію про Вашу участь в проекті на доступних соціальних площадках.

Можемо забезпечити і більшу інформаційну підтримку за домовленістю.

Після реалізації проекту відзвітуємо по фінансах та розмістимо фото-звіт в мережі.

Ми впевнені, що підтримка соціального проекту напередодні новорічних свят, буде високо оцінена як тими, хто отримає цю допомогу, так і вашими партнерами й співробітниками.

Будемо раді надати Вам більше інформації, з повагою і сподіванням на співпрацю та підтримку,
Олена Костюкова,
Президент МБФ «Лікар.інфонд»

Тел. 097 0003000
E-mail charity@likarinfund.org
www.likarinfund.org