Лiкар.iнфонд

Лiкар.iнфонд
Home / Проекты / Розумна благодійність / Укрсиббанк став учасником проекту "Розумна благодійність" в

Укрсиббанк став учасником проекту "Розумна благодійність" в 2013 році

 
РЕЙТИНГ: 6679

Чим ближче до Нового року, тим більше приємних турбот випадає на долю кожного з нас: підготувати подарунки для рідних і близьких, влаштувати веселощі для дітей, які так чекають на подарунки у новорічну ніч. Але поряд з нами завжди є ті, хто потребує нашої турботи й уваги не менше, ніж рідні та близькі. І це, в першу чергу, діти.

Likarinfud. Proekt
Вже вкотре УкрСиббанк BNP Paribas Group спрямовує кошти, передбачені на новорічні подарунки партнерам, на «Розумну благодійність». Цього року УкрСиббанк від імені клієнтів та партнерів підтримує здоров’я українських дітей, хворих на дитячий церебральний параліч.

Це стане вагомим внеском в проект Міжнародної благодійної фундації «Лікар.інфонд» «Жити – означає рухатись», і 14 дітей з різних куточків України отримають дієву допомогу: курси реабілітації, які допоможуть їм на шляху до свободи рухів і перемоги над хворобою.


Усі ці діти вже пройшли великий шлях до одужання. Щодня вони цілеспрямовано виконують важкі багаточасові тренування, а за отримані можливості віддячують помітними результатами. З кожним новим курсом реабілітації стан дітей з ДЦП покращується.


Утім, як у будь-якій справі, у реабілітації дітей з ДЦП важливо не зупинятися, адже лише безперервна різностороння реабілітація дає відчутний результат: діти з ДЦП відновлюються на 60-80%, а іноді – й на 100%. Це дозволяє їм вільно рухатися, ходити, розмовляти, вчитися.


На жаль, родинам з дітьми, хворими на ДЦП, не завжди фінансово доступні курси повноцінної реабілітації. Завдяки підтримці УкрСиббанку, 14 дітей зможуть пройти декілька курсів на рік у Міжнародній клініці відновлювального лікування у Трускавці, оснащеній сучасним діагностичним та реабілітаційним обладнанням, а також курси іпотерапії на базі київського центру іпотерапії «Спіріт».


Крім того, завдяки підтримці банку, Ізяславська спеціалізована школа-інтернат І-ІІ ступенів для дітей з наслідками поліомеліта і церебральними паралічами (Хмельницька область) отримає в дарунок найновітніше медичне обладнання лазер Delta, який дозволить вихованцям інтернату отримувати регулярну терапію.


Робота апарату побудована на принципі когерентного мульті-вилучення (магнітне, інфрачервоний лазер, ультразвук, фототерапія). COMRA – терапія  діє в першу чергу на ЦНС, лімфатичну систему, безпечно застосовується у дітей при гострих та хронічних захворюваннях як один з найефективніших методів фізичної терапії, покращує периферійну та церебральну мікроциркуляцію крові, ефективно замінює акупунктуру голок в рефлексотерапії у маленьких дітей.


Ми переконані, що велика перемога складається з маленьких досягнень, і ми раді, що завдяки УкрСиббанку, діти з ДЦП наблизяться до перемоги. Вже вкотре УкрСиббанк долучається до добрих справ напередодні Нового Року і зараз його участь в проекті «Жити – означає рухатись» сприятиме успіху цих маленьких героїв.


Проект «Жити – означає рухатись» - унікальний. Ми зробили ставку на регулярну допомогу одним й тим самим дітям. Вже четвертий рік ми свідчимо ефективність такої підтримки. Ми отримуємо листи батьків з успіхами наших дітей – хтось вперше підвівся на ноги, хтось сказав перше слово, хтось пішов або піднявся сам сходами.


Це неймовірно – долучатись до такої справ, допомагати цим маленьким героям, що звикли щоденно важко працювати зі своїм тілом, на їх шляху до перемоги. Це дійсно – наші діти!  І ми радіємо, коли знаходимо підтримку громади, бізнесу. Щиро дякуємо нашому постійному партнеру УкрСиббанку за участь в долях наших маленьких українських дітей.


Слідкуйте за перемогами наших підопічних на сторінці проекту:

 1. Ардатий Анна-Мария.
 2. Бернадский Лев.
 3. Воропай Cофия.
 4. Гуцюк Ваня.
 5. Карпин Влад.
 6. Крещенко Ольга
 7. Кубара Виктория.
 8. Кульгавец Надя.
 9. Куприенко Андрей.
 10. Куприенко Саша.
 11. Лаврик Эвелина
 12. Лемец Николай.
 13. Любич Маша.
 14. Мацько София
 15. Модрецкая Ангелина.
 16. Оверко Алексей.
 17. Пастушенко Елена.
 18. Усов Максим.
 19. Фендак Артур.
 20. Хоменко Валерия.
 21. Цацани Анастасия.
 22. Якименко Валерия.

 23. Довідка:
  З 2008 року УкрСиббанк власним прикладом демонструє, як можна дієво допомогти тим, хто найбільше потребує допомоги. Навіть у складний для всіх компаній час, банк опікувався тими, хто найбільше потребував турботи й уваги. Саме тоді банк вирішив замість купівлі новорічних сувенірів для клієнтів зробити справжній подарунок дітям, позбавленим піклування близьких людей. Три роки поспіль банк будував дитячі ігрові та спортивні майданчики по всій Україні.