Лiкар.iнфонд

Лiкар.iнфонд
Home / Помощь детям без родительской / Архив помощи / 2010. Львовская обл. Дитячий державний дошкільний будинок...

2010. Львовская обл. Дитячий державний дошкільний будинок №1 Львівської міської Ради

 
РЕЙТИНГ: 19031
Назва
Дитячий дошкільний будинок №1 Львівської міської Ради           
Місто
Львів
Вулиця
Таджицька 21
Телефон
8(032)71 22 08
Директор 
Чернік Марія Степанівна
 


Волонтер

Різняк Ольга
Моб.телефон
 

          E-mail

 

Знайомство – липень 2009 року

LIKARINFUND. Помощь детским домам Львовский горсовет Детдом №1
LIKARINFUND. Помощь детским домам Львовский горсовет Детдом №1
LIKARINFUND. Помощь детским домам Львовский горсовет Детдом №1
LIKARINFUND. Помощь детским домам Львовский горсовет Детдом №1
LIKARINFUND. Помощь детским домам Львовский горсовет Детдом №1

В дитячому будинку перебуває 75 хлопчиків та дівчаток віком від трьох до шести років. Навчаються малята за програмою «українське дошкілля», яка включає в себе письмо, читання, малювання, ліплення, музику, аплікації, фізкультуру та багато іншого. До вихованців найстаршої групи, навіть, приходить вчитель У-ШУ, для цих занять дітям шили спеціальну форму. Ці заняття приносять маленьким спортсменам неабияку радість.

В групах переважно по 12 діток, і лише в спецгрупі 9 малюків, 1 з яких має діагноз - ДЦП.

Щодо працівників, то в дитячому будинку окрім вихователів і їх помічників також є 1 психолог, 3 логопеди, 6 дефектологів, 1 лікар, 4 медичних сестри та 1 дієтсестра. З вихованцями дитячого будинку проводяться звичайні та розвиваючі ігри в групах та на подвір’ї. А з дітками, в яких є проблеми з чіткістю чи правильністю вимови працюють логопед та дефектолог.

Малята доглянуті, виховані, веселі дітки, які нічим не відрізняються від своїх ровесників з сімей. І якщо на них поглянути оком людини, яка не знає що це діти з дитячого будинку, то ніколи б не здогадався.

Директор Чернік Марія Степанівна на своїй посаді працює вже 17 років. За цей час в будинку було проведено великий обсяг роботи.

Тільки за останній рік було замінено майже всі вікна та двері, проведено багато внутрішніх ремонтних робіт, також полагодили гойдалки та дитячі павільйони. Діти забезпечені харчуванням та одягом, їм вистачає всього окрім батьківської любові та піклування.

Оскільки дитячий будинок є державним, то фінансування повинне бути теж державним, але всі ми знаємо що означає бути залежним від держави. На щастя, сиротинець окрім людей, які поразово допомагають має й людей, які це роблять постійно.

Серед цих людей троє сталих доброчинців, для яких однак розголос обсягу зробленої завдяки їхнім пожертвам роботи не є важливим, як і їхні імена в пресі чи на телебаченні. Будинку потрібен ремонт фасадів, кошти на який повинна виділити держава. Цікаво тільки коли настане ця радісна мить.

На даний час дітки не мають якихось особливих потреб, проте завжди є потреба в білизні, тапочках, шкарпетках. Також бажаними є найрізноманітніші розвиваючі іграшки.

Якщо маєте бажання та змогу допомогти, пишіть або дзвоніть.