Лiкар.iнфонд

Лiкар.iнфонд
Home / Помощь детям без родительской / Архив помощи / 2011. Киевская обл. Благодійна організація "Місто щасливих...

2011. Киевская обл. Благодійна організація "Місто щасливих дітей"

 
РЕЙТИНГ: 21970
Назва
Благодійна організація "Місто щасливих дітей"               
Область
Київська
Місто
Київ
Вулиця
пр. В.Порика, 13 Б
 
Директор
Новак Лілія Ананіївна
Телефон
097 406 72 59
E-mail
lidia.kyiv@gmail.com
Волонтер

Оксана Скляр
E-mail
Slyar_ox@ukr.net
Моб.тел.
093 164 52 75

Благодійна організація "Місто щасливих дітей"

Вже більше двох років у Києві працює перший центр допомоги безпритульним дітям та дітям з кризових сімей «Місто щасливих дітей». Цей дитячий центр кардинальним чином відрізняється від дитячих будинків радянського зразка.

Місія благодійної організації «Місто щасливих дітей» – сприяти вирішенню проблеми безпритульних дітей шляхом створення мережі Центрів допомоги дітям

Основними завданнями Центру є комплексна соціально-психологічна реабілітація, організація навчання дітей, позбавлених батьківської турботи, розвиток творчих здібностей, організація дозвілля і оздоровлення, а також системна робота з батьками з метою створення сприятливих умов для повернення дитини в сім'ю. У ньому впроваджуються нові методи виховання та індивідуальний підхід до кожного вихованця.

У Центрі проживають 30 діток віком від 2 до 12 років, які опинилися на вулиці через важки обставини життя та свавілля дорослих. Не всі мешканці нашого центру – сироти, але всіх їх об’єднує тяжке дитинство і віра в краще майбутнє.

Ми намагаємося кожного року оздоровлювати наших дітей. Цього літа вони оздоровлюються в Полтавській області, Котелевському районі, с.Шевченковому в Дитячому Оздоровчому Таборі «Ковпаківець».


Ми щиро розраховуємо на Вашу допомогу та підтримку. Зараз доля кожної дитини у «Місті щасливих дітей» залежить від нашого бажання допомогти. Об’єднані спільною метою, ми зможемо забезпечити кожну дитину всім необхідним для щасливого життя!