Лiкар.iнфонд

Лiкар.iнфонд
Home / Помощь детям без родительской / Архив помощи / 2010. Львовская обл. Стрілківська школа-інтернат

2010. Львовская обл. Стрілківська школа-інтернат

 
РЕЙТИНГ: 17221
Назва
Стрілківська школа-інтернат                            
Область
Львівська
Район
Стрийський
          Місто Стрілків
Телефон
-
Директор
Тетяна Левченко-Голубко
Контакт
Микола Бабець
E-mail

 nike.babets@gmail.com
Доброволець
відсутній
Телефон
 
E-mail
 
Моб.телефон
 

Стрілківська школа-інтернат створена у 1959 р. для дітей  пільгових категорій: дітей-сиріт, напівсиріт, з багатодітних сімей  із сіл гірського регіону Старосамбірського та Турківського районів.

На даний час у школі навчається 407 учнів віком від 6 до 17 років.З них:сиріт - 3, під опікою - 5,півсироти - 27, діти матерів-одиночок - 20, з  багатодітних сімей - 90, інваліди - 9, з неповних сімей - 44.

Педагогічний колектив школи приділяє багато уваги всесторонньому гармонійному розвитку дітей гірської зони. Імідж навчального закладу творять обдаровані діти, які успішно беруть участь у чисельних конкурсах, проектах, оглядах.

У школі працюють гуртки художньої праці, моделювання та пошиття одягу, різьби по дереву та інші. Роботи дітей постійно експоновані на районних, обласних виставках, здобувають призові місця, нагороди, подарунки. Кращі з них представляють нашу область на Всеукраїнському рівні.

З метою  сприяння  сільським школярам у доступі до якісної освіти було укладено угоди про співпрацю з вищими навчальними закладами: Львівським національним університетом ім. І.Франка, Українським Католицьким Університетом, Державним Університетом Фізичної культури.Завдяки цьому учні отримали можливість слухати лекції провідних учених, під їх керівництвом займатися пошуковою та науково-дослідною роботою, займатися у лабораторіях цих вищих навчальних закладів.

Державне забезпечення навчання та проживання школярів є вкрай незадовільним. Тому доводиться звертатися по спонсорську допомогу до благодійних організацій, що в певній мірі дозволяє вирішувати фінансові проблеми.