Лiкар.iнфонд

Лiкар.iнфонд
Home / Помощь детям без родительской / Архив помощи / 2010. Киевская обл. Дитячий будинок закритого типу...

2010. Киевская обл. Дитячий будинок закритого типу «Пролісок»

 
РЕЙТИНГ: 26300
Назва
Дитячий будинок закритого типу"Пролісок"               
Область
Київська
Район
Поліський
Село
Вовчків
Вулиця
Жовтнева
Телефон
(04592) 2 01 82
Директор
Руденко Неля Миколаївна
Волонтер


Проліску – 10 років.

З дитячим будинком «Пролісок» ми познайомилися ще в 2006 році.  Тоді значною мірою завдяки активній участі форумчан ми привозили дітей з цього дитячого будинку в Київ на різні цікаві екскурсії.

Вересень 2006, відвідування Академічного театру ляльок та зоопарку:

prolisok6prolisok

Квітень 2008, відвідування Палеонтологічного музею та Музею ВВВ:

prolisok21prolisok

В 2006 і 2007 роках  ми організовували для діток новорічні свята в рамках акції «Подаруй дитині казку в Новий рік» - проводили святкову програму, готували персональні подарунки від Діда Мороза для кожної дитини.

prolisok5xodakovskaia

А також передавали в дитячий будинок одяг для діток, намагалися знайти підробіток для дівчини-студентки, яка після виходу з дитбудинку стала навчатися в Києві, шукали разом меценатів для вирішення різних проблем дитбудинку. І навіть були причетними до особливої події в житті двох вихованців – дівчинка і хлопчик знайшли своїх справжніх батьків (точніше батьки їх знайшли завдяки розміщенню інформації на форумі).Одним словом, за 4 роки стали добрими друзями для цих дітей.

Цього року дитячому будинку «Пролісок» виповнилося 10 років.

Відбулися зміни, деякі діти підросли і пішли в доросле життя. Зараз кількість дітей дуже зменшилася – з 39 до 21. Але ми так само намагаємося підтримувати їх. І хоча зараз транспортні витрати зросли в кілька разів.

27 жовтня 2009 року для дітей була організована поїздка в Київ – в кінотеатр «IMAX» та на кондитерську фабрику «Рошен». Це був для них подарунок з нагоди 10-річчя їхнього дому.

ЗД-фільм про освоєння космосу викликав масу емоцій, особливо у хлопців. А маленькі звичайно одразу ж впевнилися в своїй мрії стати космонавтами . Хочеться висловити велике "дякую" керівництву кінотеатру за безкоштовний перегляд фільму. А також черговий раз дякуємо адміністрації ресторану «Макдональдз-Мінська» за безкоштовні меню для всіх дітей (вже втретє!).

Сподіваюся незабаром ми знову побачимося з вихованцями «Проліска» - на новорічному святі, адже Новий 2010 рік вже не горами .  В будь-якому разі нас щиро запрошували і чекатимуть.

prolisok3prolisok4

Дякуємо Натальї  та  Олексію Мануіловим за оплату транспортних витрат.

Потреби дитячого будинку «Пролісок» станом на листопад 2009:

1.    Основна проблема – низька температура в будинку через недосконалу систему опалення, яку місцева влада відновляє уже кілька років. Цього року директор дитбудинку намагається поставити нові металопластикові вікна в будівлі для того, щоб зберегти хоча в те тепло, яке виробляє стара котельня. Всього потрібно поміняти 44 вікна.

2.    Постійні потреби:
•    дитяча білизна для дітей віком від 6 до 16 років;
•    шкарпетки для всіх дітей, особливо теплі;
•    шкільна канцелярія;
•    вітаміни, фрукти.