Лiкар.iнфонд

Лiкар.iнфонд
Home / Помощь детям без родительской / Архив помощи / 2010. Винницкая обл. Дитячий будинок «Родинний дім»

2010. Винницкая обл. Дитячий будинок «Родинний дім»

 
РЕЙТИНГ: 24716
Назва
Дитячий будинок «Родинний дім»                
Область
Вінницька
Район
Вінницький
смт
Вороновиця
Вулиця
Гагаріна 15
Телефон
58 81 37
Директор
Третьякова Елеонора Григорівна
Моб.телефон
(067)975 65 41
Волонтер


LIKAR.INFUND Pomoshch detdomam Дитячий будинок «Родинний дім» засновано в 2006 році, а з 1996 року була організована інтернатна група, в якій було від 25 до 35 діток різного віку. Потім вирішили створити дитячий дубинок, у ньому мешкає 27 діток, хоча кількість постійно змінюється, вік дітей від 3 до 17 років.
 
Пише волонтер дитячого будинку Оксана Мельник: 

Це розповідь про дитячий будинок «Родинний Дім» в смт. Вороновиця, в якому проживає 26 діток, наймолодшому  – 1 рік і 3 місяця, найстаршому – 16 років, проживають вони сім’ями, тобто братики і сестрички разом, тому їх не направляють в інші будинки. В даній ситуації дуже важливо зберегти їхні родинні зв’язки ще змалечку і на все життя. LIKAR.INFUND Pomoshch detdomam

Приїхавши до них у гості, ми не могли знайти їх дитбудинок, але коли ми врешті-решт зорієнтувалися і наблизилися до дитячого будинку, то було незрозуміло, що це за будова. І, як виявилось, там живуть дітки. Коли ми побачили їхні погляди, сповнені смутку, нам захотілося прихилити небо до дитячих ніг.

Бажання допомогти запалало в наших душах. Ми подарували їм повітряні кульки, накачані гелем. Малюки надзвичайно раділи – це було справжнім святом для діток, адже такої казки вони ще не бачили. Також ми подарували дитбудинку ласощі, шкільне приладдя, іграшки, зубні щітки, посуд та інші дрібнички.                                 

LIKAR.INFUND Pomoshch detdomam
Поки діти бавились кульками, ми поспілкувались з вихователями, обійшли територію і виявилось, що стеля провисає, стан лінолеуму не відповідає нормам, вікна дуже маленькі та схожі на кватирки, дитячий майданчик відсутній, мийки для посуду не має, тарілок, чашок, каструль не вистачає, тому, що вони їх частенько б’ють.

Одягу й іграшок дуже мало. Існують норми для списання предметів та матеріалів, ось приклад: одна пара шкарпеток розрахована на три місяці використання, а одна чашка на один рік, тоді ж коли вони їх використовують місяць, тому, що б’ються, рвуться, губляться усі предмети.

Їхнє життя суттєво відрізняється від життя дітей, які мають сім’ю. Вони не знають сімейного тепла і батьківської опіки. І все ж вони дуже люблять маму, кожен свою єдину, вона для них найкраща, не дивлячись на її непрощенні вчинки. На превеликий жаль, їхні мами забули, ким вони є і не обігрівають своєю любов’ю дитячі серденька. Вони покинули їх, і тепер дітвора повинна сама розвиватися, шукати життєвий шлях.

Увага, опіка, любов – ось що ми можемо дати дітям. Якщо кожен зробить благодійний внесок, хоча б мінімальний (на скільки ви спроможні) – це буде великий вклад у їхній розвиток і покращення їхнього життя. Ви можете допомогти, для цього потрібно лише мати в серці крихту доброти та співчуття. Ми повинні подарувати дітям те, чого вони позбавлені. Головне не гроші, не іграшки чи солодощі, важлива Ваша любов, тепло і добро, якими Ви можете наповнити крихітні дитячі серця.LIKAR.INFUND Pomoshch detdomam

Хочеться сказати кілька слів про педагогічний колектив дитячого будинку. Це вихователі в прямому сенсі цього слова, вони люблять дітей усім серцем, віддають їм усю душу та тепло, навчають їх життю, спрямовують на правильну шлях. А директор Елеонора Григорівна сама головна мама дитячого будинку, вони її слухають, люблять, поважають та вдячні їй за її допомогу, ласку, любов, добро та усе що вона для них робить! Від мене особисто їй уклін до землі.

Дякуємо усім, що допомагаєте дітям!

На сегодня основными нуждами ДД есть:

  • -    зимове взуття;
  • -    переносні ворота для футболу;
  • -    баскетбольне кільце;
  • -    вхідні двері;
  • -    машинка для стрижки волосся;
  • -    спортивний інвентар;
  • -    ліки;
  • -    посуд.